Foto izgūts no Youtube @Unian

Gruzīnu mākslinieks Nugzars Metreveli rada asprātīgas ilustrācijas par karu un politiskajiem notikumiem pasaulē. Nereti viņa darbos figurē Krievijas diktators Vladimirs Putins.

Viens no mākslinieka darbiem, kas iekarojis pasauli ataino Putinu, kurš, nakts vidū pamodies, ar šausmām ierauga uz balkona stāvam 2018.gadā mirušo dziedātāju Josifu Kobzonu, ziņo Unian.

Nu miljoni cilvēku visā pasaulē gaida, kad tad Putins beidzot dosies uz Kobzona koncertu, ņemot vērā baumas par viņa slikto veselības stāvokli un diagnosticēto vēzi. Kā zināms, ekscentriskais krievu politiķis Vladimirs Žirinovskis nesen ieguvis VIP biļeti uz Kobzona koncertu, un nu ļoti daudzi ar nepacietību gaida, kad klausīties Kobzona dziesmas dosies Putins.

Vēl viens no darbiem, kas ieguvis milzu popularitāti, attēlo Putinu, kuram uz ceļiem sēž propogandiste Margarita Simoņjana, vienā kabinetā ar čečenu līderi Ramzanu Kadirovu.

Tāpat kādā no mākslas darbiem Putins atainots kā psihoneiroloģiskās slimnīcas pacients, kuru mēģina nomierināt Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis un Apvienotās Karalistes premjers Boriss Džonsons.

Gruzīnu mākslinieks atbalsta Ukrainu un nosoda krievu okupantus, kuri 2008.gadā iebruka arī viņa dzimtenē.

Lasiet arī: Somijā krievu tūristiem liek klausīties ukraiņu himnu

Saistītās tēmas: armijabēgļiKaršKobzonskrievijakrievu armijaKrimaPutinsUkrainaukraiņiuzbrukums

youtube icon
Abonēt youtube