Foto: Flickr

Saistībā ar remontdarbiem Vidzemes šosejas (A2) posmā no Sēnītes līdz Siguldai (39,44.–46,30. km) satiksme  pārslēgta pa vienu joslu katrā virzienā.

Pirmā tiks pārbūvēta labā brauktuve (virziens no Rīgas), informē Latvijas Valsts ceļi.

Satiksmes organizācija pa vienu joslu katrā virzienā būs spēkā līdz ziemas tehnoloģiskajam pārtraukumam, kas ir plānots no novembra, taču tā precīzs laiks ir atkarīgs no laika apstākļiem.
Ņemot vērā satiksmes intensitāti šajā posmā, paredzams, ka tā būs lēnāka, tāpēc šoferi aicināti plānot papildu laiku ceļam, kā arī pievērst uzmanību ceļazīmēm un satiksmes organizācijas izmaiņām.

Būvdarbu ietvaros abās brauktuvēs posmā no Sēnītes līdz Siguldai pārbūvēs ceļa segas konstrukciju un trīs kārtās ieklās asfaltbetonu.

Pārbūvēs arī Inčupītes un Egļupes caurtekas, kā arī gājēju un velosipēdistu tuneli zem Vidzemes šosejas Gaujas ciematā (42,77. km), un pieturvietās Indrāni un Gauja atjaunos esošos paviljonus.

Būvdarbus veic SIA Binders par līgumcenu 12 360 587 eiro (ar PVN), no tiem 10 506 498,95 eiro ir ES Kohēzijas fonda finansējums. Projekta autors ir SIA Ceļuprojekts, būvuzraudzību veic SIA Firma L4.

Darbus plānots pabeigt 2023.gada rudenī.

Saistītās tēmas: SēnīteVidzemes šoseja

youtube icon
Abonēt youtube