Foto: Utochka Blogger/Flickr

“Krievu pasaules” ideologa Aleksandra Dugina nogalinātās meitas Darjas bērēs Krievijas Valsts domes deputāts Leonīds Sluckijs skandējis nacistu logo un paziņojis, ka Darjas Duginas vārdā tiks nodēvēta iela Ukrainas galvaspilsētā Kijivā, vēsta Meduza.

Komentējot Duginas bojāeju, Sluckijs pauda uzskatu, ka viņa “nogalināta par atklātību”. Deputāts paudis pārliecību, ka Darjas vārdā sauks bērnus, ielas un zināmas vietas. Tāpat Sluckijs sacerējies, ka arī Ukrainas galvaspilsētā Kijivā parādīsies iela propagandistei par godu.

Sluckijs arī nepakautrējies skandināt nacistu lozungu. “Mums ir tiesības uz atšķirīgām pozīcijām, taču kopumā mums jābūt vienotiem kā nekad agrāk mūsu jaunāko laiku vēsturē. Viena valsts! Viens prezidents! Un viena uzvara!” paziņojis Sluckijs.

Kā zināms, “Viena tauta, viens reihs, viens fīrers!” (vācu valodā – “Ein Volk, ein Reich, ein Führer”), ko dažreiz tulko kā “Viena tauta, viena impērija, viens vadonis”, ir zināms nacistiskās Vācijas lozungs.

Kā vēstīts, Darja Dugina mirusi, uzsprāgstot savam tēvam piederošajam džipam, naktī uz 21.augustu Piemaskavā.  Tiek pieļauts, ka par mērķi visdrīzāk bijis pats Dugins, nevis viņa meita, vai arī abi kopā. Darja iesēdusies tēva automašīnā, kamēr pats Dugins pēdējā brīdī pārdomājis braukt kopā. Neilgi pēc tam automašīna uzsprāgusi un Dugina meita gājusi bojā notikuma vietā.

Lasiet arī: VIDEO: Skandalozais Dimiters iedziedājis dziesmu Kremļa ideoloģes Duginas piemiņai

Krievija auto spridzināšanā vaino Ukrainas specdienestus, tikmēr  atbildību par uzspridzināto auto uzņēmusies līdz šim nezināma partizānu kustība “Nacionālā republikāņu armija”. Tā bija partizānu pretošanās akcija pret Kremļa režīmu,

Dugins ir filosofs, politologs, “krievu pasaules” un jauneirāzijas ideologs, kas paredz Krievijas dominēšanu pār kaimiņvalstīm, ASV un NATO konfrontāciju. Tāpat viņš tiek dēvēts par “Putina smadzenēm”. Rietumu mediji viņu dēvē par vienu no galvenajiem mūsdienu Krievijas ideologiem, kurā ieklausās Krievijas diktators Vladimirs Putins, Kremļa ierēdņi  un daudzi pie varas Krievijā esošie.

Kopš 2014.gada viņš iekļauts Eiropas Savienības sankciju sarakstā, bet kopš 2015.gada arī ASV un Kanādas sankciju sarakstā viņa agresijas pret Ukrainu dēļ.

Saistītās tēmas: DuginakrievijaLeonīds SluckijsPropagandaUkraina

youtube icon
Abonēt youtube