Publicitātes foto

No 18.septembra televīzijas skatītājiem būs iespēja sekot līdzi tam, kā 13 Latvijā populāras personības kopā ar profesionāliem un pieredzējušiem sporta deju dejotājiem šovā “Dejo ar zvaigzni” apliecinās savu prasmi apgūt deju soļus un sacentīsies savā starpā.

Trīs mēnešu laikā pāriem būs iespēja apgūt deju pamatus un sagatavot priekšnesumus, kurus ik svētdienu tiešraidēs atrādīt skatītājiem un žūrijai. Dalībnieki gatavos priekšnesumu kādā no sporta deju disciplīnas “Desmit dejām”, kas ietver piecas Latīņamerikas dejas (samba, ča ča ča, rumba, pasodoble un džaivs) un piecas Standartdejas (lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, lēnais fokstrots un kviksteps). Papildus “Desmit deju” disciplīnai priekšnesumus veidos arī tādās dejās kā čarlstons, salsa, Argentīnas tango un American Smooth, kas ir Amerikā radies dejas veids, kas sevī apvieno elementus no tango, Vīnes valša, fokstrota un lēnā valša.

Pirmajā raidījumā iepazīsimies ar visiem dalībniekiem un neviens pāris vēl nepametīs šovu, taču žūrijas vērtējums tiks ņemts vērā un pieskaitīts otrās tiešraides žūrijas vērtējumam, tādēļ dalībniekiem ir ļoti svarīgi sevi apliecināt jau pirmajā reizē.

No otrās tiešraides dalībniekus vērtēs arī skatītāji, kuriem būs iespēja izteikt savas simpātijas ar telefona balsojuma starpniecību un sacensība pāru starpā kļūs arvien sīvāka.

Iepazīstieties ar šova dalībniekiem!

Deju laukumā varēsiet redzēt TV3 laika ziņu moderatori Rūtu Dvinsku, kura dejos kopā ar sertificētu sporta deju tiesnesi, profesionālu dejotāju un horeogrāfu Viktoru Haritonovu. Bet reperis, dziesmu autors un mūzikas producents rolands če šovā piedalīsies kopā ar Latvijas valsts čempionāta 2. un 3.vietas ieguvēju Vitu Laicāni.

Šovā piedalīsies arī dziedātāja un dziesmu autore Aminata kopā ar trīskārtēju Latvijas čempionu latīņamerikas dejās Maksimu Kravčenko. Savukārt Leļļu teātra aktrise un seriāla “Nemīlētie” varone Elīna Bojarkina sacentīsies kopā ar Martu Puniņu, pieckārtēju Latvijas čempionu “10 dejās”.

Grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons, kas vēl nesen enerģiski pārstāvēja Latviju uz lielās Eirovīzijas skatuves, nu ir pievērsies dejām un cīnīsies par uzvaru kopā ar starptautiskās klases dejotāju Olenu Čerikovu.

Interjera un sajūtu dizainere Anda Ozoliņa, kas pati sevi dēvē par “glamūro hipiju”, sacentīsies kopā ar Latvijas vice čempionu jauniešu grupā Latīņamerikas dejās Valteru Frickaus, bet RAKUS Anestezioloģijas Klīnikas vadītāja Agnese Ozoliņa dejos pārī ar divkārtēju Latvijas čempionu “10 dejās” un vairāku starptautisko sacensību finālistu Rihardu Dūšu.

Šķēpmetēja Madara Palameika sevi apliecinās pārī ar četrkārtēju Latvijas čempionu un vairāku starptautisko sacensību uzvarētāju un finālistu Leonardu Petkēviču. Savukārt ģitārists, komponists un producents Mārcis Auziņš dejos pārī kopā ar Ziemeļeiropas čempioni latīņamerikāņu dejās jauniešu kategorijā Esteri Beatrisi Klaperi, kas veiksmīgi pārstāvējusi Latviju Eiropas un pasaules čempionātos latīņamerikas dejās.

Savus spēkus balles dejās izmēģinās arī bijušais, augsti titulētais latviešu motobraucējs Matīss Karro pārī ar profesionālu sporta deju skolotāju, vairāku Latvijas un starptautisko sacensību finālisti Zani Prokofjevu. Pārsteigumus skatītājiem noteikti sagādās arī mākslinieks-vizionārs Kašers, kura pāriniece šovā būs Paula Kukute, seškārtēja Latvijas čempione un profesionāla sporta deju skolotāja ar 20 gadu pieredzi.

Tāpat dalībnieku vidū redzēsim psiholoģi ar specializāciju seksoloģijā un partnerattiecību terapijā Kristīni Balodi, kas kopā ar pieckārtēju Pasaules vicečempionu WDSF (Pasaules sporta deju federācijas) Profesionālajā divīzijā Latīņamerikas dejās Martu Smolko cīnīsies par uzvaru. Dejām šovā ļausies arī Čehova Rīgas krievu teātra aktieris Maksims Busels un viņa pāriniece Jelizaveta Manija, kas ir četrkārtēja Latvijas čempione un daudzu starptautisku sacensību uzvarētāja un fināliste.

Latvija ir 61.valsts pasaulē, kas noslēgusi licencēšanas līgumu ar “BBC Studios”. Šovs no 18.septembra būs skatāms kanālā TV3 svētdienu vakaros plkst. 20:30.

Lasiet arī: Iepazīsties, šova Lauku sēta jaunās sezonas dalībnieki!

Saistītās tēmas: Dejo ar Zvaigznitv3

youtube icon
Abonēt youtube