Publicitātes foto

Svētdien, 5. maijā, gaidāms muzikālā šova “Balss maskā” fināls, kur par uzvaru un 5000 eiro naudas balvu, ko novirzīt sevis izvēlētai labdarībai, sacentīsies Slaims, Sirds un Lapsa. Pirms lielā fināla maskas ir atklājušas savus labdarības mērķus, kuriem novirzīs laimestu uzvaras gadījumā.

Slaims savu balvu nolēmis ziedot Bērnu slimnīcas fonda projektam “Drosmes kaste”, kas bērniem dod papildus iedrošinājumu varonīgi izturēt visu, ar ko nākas saskarties slimnīcā. Sirds uzvaras gadījumā savu balvu ziedos Bērnu klīniskās universitātes Vecāku mājai, lai bērniem, kuri ilgstoši ārstējas slimnīcā, varētu palīdzēt viņu mammu un tētu tuvums. Savukārt Lapsa savu laimestu ziedos SOS Bērnu ciematiem Latvijā, lai palīdzētu izaugt bez vecāku gādības palikušiem bērniem un jauniešiem, informē TV3.

Šova finālā skatītājiem pie TV ekrāniem būs  iespēja izlemt, kurš no dalībniekiem uzvarēs, piedaloties telefonbalsojumā vai balsojot portālā balssmaska.lv. Balsošanas numuri tiks izziņoti šova laikā.

Fināla epizodi atklās jau izbalsotie šova dalībnieki, lai vienotos īpašā kopdziesmā, pēc kuras uz skatuves tiks aicināti finālisti. Pēc pirmo dziesmu noklausīšanās skatītāji zālē balsos par, viņuprāt, labāko priekšnesumu. Divas maskas, kas būs saņēmušas zemāko vērtējumu, stāsies detektīvu priekšā, kuri lems, kuru no dalībniekiem atmaskot. Bet divas maskas ar labākajiem priekšnesumiem turpinās muzikālo sacensību, un tad jau skatītāju rokās pie televīzijas ekrāniem būs lemt par to, kura no maskām ir pelnījusi uzvaru.

Šajā vakarā detektīviem būs arīdzan jāmēģina atšķetināt, kurš sabiedrībā zināms cilvēks slēpsies zem vakara īpašā viesa – Zebras maskas. Šova otrajā sezonā zem šīs maskas slēpās reperis un dziesmu autors rolands če, kurš šovu pameta īsi pirms fināla, informē raidījuma veidotāji.

Lasiet arī: Nedēļas izskaņā atkal pakāpeniski kļūs vēsāk

Lasiet arī:  Nākamgad tiks pārceltas divas darba dienas

Lasiet arī: FOTO & VIDEO | Piedaloties valsts amatpersonām, Rīgas pils Svētā Gara tornī paceļ ES karogu

Lasiet arī: Saules aizsardzības formula: kā aprēķināt, cik ilgi SPF krēmi pasargās ādu

Saistītās tēmas: Balss maskāFinālistitv3

youtube icon
Abonēt youtube