Alla Pugačova. Foto izgūts no Instagram @alla_orfey

Populārā krievu estrādes dziedātāja Alla Pugačova tiek vainota “Krievijas armijas aizvainošanā”. Šādi Krievijā noreaģēts uz dziedātājas ierakstu vietnē Instagram, kurā viņa aicina sevi atzīt par “ārvalstu aģenti”.

Kā zināms, pēc tam, kad Krievijas Tieslietu ministrija viņas dzīvesbiedru, komiķi Maksimu Galkinu nodēvēja par ārvalstu aģentu, primadonna aicinājusi arī viņu iekļaut šajā sarakstā, vēsta Unian.

Lasiet arī: Šoigu atklāj karā kritušo krievu karavīru skaitu

Tagad šī ieraksta dēļ specdienesti viņu pārbaudīs saistībā ar Krievijas armijas diskreditāciju, ziņo krievu mediji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

Pugačovas ierakstu vietnē Instagram pamanījusi arī kāda Piemaskavas iedzīvotāja, pēc kuras domām, dziedātāja “aizvaino krievu armiju.” Sieviete pieprasījusi varas iestādēm pārbaudīt, vai Pugačova neveic kādas pretlikumīgas darbības, saņemot ārvalstu atbalstu.

Tiek vēstīts, ka arī policija pārbaudīs dziedātājas ierakstu sociālajos tīklos, izvērtējot, vai tas nediskreditē Krievijas armiju.

Jāpiebilst, ka latviešu izcelsmes dziedātāja Laima Vaikule paudusi atbalstu Pugačovai, norādot, ka lepojas ar viņu. Līdzīgu atbalstu gan primadonnai, gan Galkinam paudis ne viens vien sociālo tīklu lietotājs.

 

youtube icon
Abonēt youtube