Kaspars Dimiters. Foto: Flickr

Mūziķis Kaspars Dimiters rīko sava jaunā albuma “Я латыш, украинец и русский и…” [tulkojumā no krievu valodas – “Es latvietis, ukrainis un krievs, un…”] atklāšanu Pokrova kapsētā pie aktrises Vijas Artmanes pieminekļa “Mūžības skatuvīte”.

Pokrova kapsētā, Mēness ielā 3, 11.oktobrī plkst. 15 plānots aizlūgums par aktrises dvēseli un albuma atvēršana, paziņojumā latviešu un krievu valodā norāda Dimiters. Viņš piebilst, ka “albums veltīts aktrisei Vijai Artmanei – mīlestības un draudzības simbolam starp visām tautām.”

Jau vēstīts, ka skandalozais pašmāju mūziķis sacerējis dziesmu “krievu pasaules” ideologa Aleksandra Dugina meitas Darjas piemiņai, kura gājusi bojā naktī uz 21.augustu, uzsprāgstot tēva automašīnai.

Darja Dugina strādājusi krievu propagandas medijos, attaisnojot Krievijas pastrādātos noziegumus Ukrainā un aicinot nogalināt ukraiņus.

Lasiet arī: Slavens ukraiņu ekstrasenss paziņo, kad Doņecka kļūs brīva no okupantiem

Dziesmā “Darja, dušeņka, Daša”, kas veltīta Duginas piemiņai, Dimiters dzied par žurnālisti, meiteni, kura mirusi nevis frontes līnijā un kaujās, bet uz ielas, kā arī par to, ka spoki uzspridzinājuši meitu krievu tēta dēļ.

Dimiters ar saviem uzskatiem un rīcību Latvijas iedzīvotājus pārsteidzis ne reizi vien. Tā, piemēram, 2001.gadā viņš sacerējis dziesmu “Baigi gribas” ar tekstu: “Baigi gribas vecos laikus, bezcerīgi lētu paiku, kaut ko sarkanu kas plīvo, Čeku, kas zin, kā tu dzīvo. Baigi gribas lai kāds vajā, Kremli brašo, zvaigzni tajā, siltu pižiku un čaju, Maija svētkos lētu haju. Baigi gribas, baigi gribas dzīvot, mirt aiz bezcerības”.

Tāpat, viņš, piemēram, ļoti asi iestājas pret gejiem, lesbietēm un biseksuāļiem, paužot uzskatu, ka homoseksuālisms nogalina balto rasi.

Saistītās tēmas: Darja DuginaKaspars DimiterskrievijaUkrainaVija Artmane

youtube icon
Abonēt youtube