Vladimirs Putins. Foto izgūts no Instagram @leadervladimirputin

Jau tuvākajā laikā parādīsies iespēja no pjedestāla gāzt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, portālam Unian paziņojis ukraiņu astrologs Vlads Ross.

“Tas kļūs pa ļoti svarīgu notikumu un palīdzēs atrisināt virkni problēmu. Ja gadījumā gāzt Putinu neizdosies, viņam tāpat atlicis dzīvot pavisam neilgi,” teic Ross, piebilstot, ka Krievijas diktators nomirs nākamā gada novembrī.

“Oktobrī – novembrī diktatoru var gāzt no pjedestāla un noindēt. Februārī – martā planētu izvietojums nebūs viņam labvēlīgs. Ja notiks brīnums, un viņš noturēsies amatā līdz februārim, tad nomirs nākamā gada novembrī. Šajā laika posmā var notikt apvērsums Maskavā,” prognozē astrologs.

Pēc viņa teiktā, agresorvalsts līdera gāšana ir tiešs solis pretī Krimas pussalas deokupācijai. “Ja Putinu nenovāks, ģenerālis Zalužnijs atbrīvos Krimu, vēlākais, līdz 9.maijam. Viennozīmīgi, ka pavasarī Krima būs mūsu,” norāda ukraiņu astrologs.

Taču karš, pēc viņa prognozēm, nebeigsies ātrāk par nākamā gada rudeni. “Karš var beigties 2023.gada novembrī. Marss ieies retrogrādā fāzē sākot ar 31.oktobri, tāpēc tas būs ideāls laiks kara beigām,” norāda Ross.

Kā zināms, kopš 24.februāra, kad agri no rīta Ukrainā iebruka Krievijas karaspēks, dzīvību zaudējuši aptuveni 63 380 krievu karavīri, 9 000 Ukrainas karavīru un ap 400 bērnu.  Kara dēļ dati nav pārbaudāmi. Kopš septembra sākuma Ukrainas armijai izdevies atkarot vairāk nekā 5 000 kvadrātkilometru okupētās teritorijas, kas ir vairāk nekā Krievija iekarojusi kopš aprīļa.

Lasiet arī: VIDEO | Okupants nozog videonovērošanas kameru un translē šovu, pats to nenojauzdams

Pēdējo mēnešu laikā no krievu propagandistu un ierēdņu puses nemitīgi izskan kodoldraudi. 21.septembrī tie izskanējuši arī no Krievijas prezidenta Vladimira Putina mutes.

Pēc Ukrainas valdības datiem, kaitējums valsts infrastruktūrai, videi, pamatvajadzību un iztikas nodrošinājumam lēšams vairāk nekā 100 miljardu eiro apmērā un pieaug ik dienu.

Atbilstoši ANO Augstā komisāra bēgļu jautājumos biroja (UNHCR) šā gada 15.augustā sniegtajiem datiem, Krievijas iebrukuma dēļ savas mājas ir bijuši spiesti pamest teju 17 miljoni Ukrainas iedzīvotāju. Gandrīz 11 miljoni ir pametuši Ukrainas teritoriju, savukārt 6,6 miljoni ir iekšēji pārvietoti Ukrainā. Arvien vairāk ukraiņu atgriežas savā valstī – augusta vidū to skaits sasniedza 4,8 miljonus cilvēku. ANO dati liecina, ka Krievijas kara ietekmē humānā palīdzība nepieciešam turpat 18 miljoniem cilvēku.

youtube icon
Abonēt youtube