Volodimirs Zelenskis. Foto: Vuqar Alakbarov/Flickr

Sākoties pilna mēroga karam, Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska garderobe ir būtiski mainījusies. Tagad viņš pārsvarā velk haki krāsas T-kreklu, militārā stila bikses un aptuveni 220 eiro vērtu vējjaku.

Tieši šādā apģērbā viņš apmeklēja Hersonu, kuru Ukrainas bruņotie spēki 11.novembrī atbrīvoja no krievu iebrucējiem, ziņo Unian.

Ir zināms, ka jaku, kas bija mugurā valsts prezidentam Hersonas apmeklējuma laikā, ražo Ukrainas zīmols “M-Tas”, un to var iegādāties par 8 720 grivnām.

Foto: Ekrānšāviņš

Iepriekš Zelenskis ģērbies arī “5.11”, “Hallyard” un “281.z” zīmolu T-kreklos, kurus var iegādāties par aptuveni 10 – 20 eiro.

Kas attiecas uz prezidenta apaviem, arī tie ir lēti. Interneta lietotāji pamanījuši, ka viņš iepriekš bija apmeklējis Buču 50 ASV dolāru (48 eiro) vērtās “Saucony” kedās.

“Vai jūs zināt, cik populārs šobrīd ir Zelenska zaļais sporta krekls un bikses? Es domāju, ka katram vīrietim ASV tāds ir. Esmu pat redzējis, kā politiķi mēģina Zelenski kopēt. Zelenskis ir ikona bez dārgajām dizaineru modes biksēm,” šādi uz Ukrainas prezidenta ģērbšanās stilu noreaģēts soctīklos. Tāpat interneta vidē atrodami šādi komentāri: “Man ir tāds pats komplekts kā Zelenskim”; “Smuka jaka”; “Viņš ir tik tuvu tautai kā neviens cits prezidents”.

Lasiet arī: Evelīna Pārkere uzraksta grāmatu, ko lasītāji novērtē kā ļoti vāju

Atgādinām, ka iepriekš Krievijas prezidents Vladimirs Putins, uzstājoties Lužniku stadionā koncertā par godu “Krimas atbrīvošanas jubilejai”, bija ģērbies aptuveni 13 000 eiro vērtā itāļu zīmola “Loro Piana” vējjakā.

youtube icon
Abonēt youtube