Vladimirs Putins. Foto izgūts no Instagram @leadervladimirputin

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam šīs nedēļas sākumā bijusi tikšanās ar Federālā nodokļu dienesta vadītāju Daniilu Jegorovu, kurš atskaitījās Kremļa saimniekam par Federālā nodokļu dienesta darbību šā gada desmit mēnešos.

Publiskotajā fotogrāfijā no tikšanās redzams, ka Krievijas prezidents kārtējo reizi sēž pie galda, dīvaini iekrampējies ar rokām tā malā.

Jau iepriekš – Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam viesojoties Teherānā – kāds turku žurnālists ievērojis, ka krievu līderim nekustas labā roka – rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas.

Tāpat aprīlī internetā parādījās video, kurā redzams, ka Putins, tiekoties ar Krievijas aizsardzības ministru Sergeju Šoigu, ar rokām ieķēries galdā. Ekstremitātes labāk nofiksēt, ja viena roka nezina, ko dara otra, teikts projekta “1+1” sižetā “Matrjoškas slepenā dzīve”.

“Paskatieties uz viņa labo roku, tā vienmēr ir piespiesta rumpim, atsevišķos video redzams, ka prezidents it kā speciāli viņu piespiež. Kopumā rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas,” norāda projekta autori.

Žurnālisti piebilst, ka jūlija beigās publicētajā video redzams, kā Putins ar kreiso roku atvairījis odu, lai gan knislis bija nosēdies viņam uz labās auss.

“Acīmredzot, Putina roka, tāpat kā “Lada Kaļina”, ne vienmēr ir iedarbināma,” norāda sižeta autori.

Putina nedienas ar roku no 8.10 minūtes:

Arī te var redzēt, kā Putins sēž, stīvi turoties pie galda:

Iepriekš daudzi bija ievērojuši, ka Putins klibo. Baumas par prezidenta sašķobījušos veselību klīst jau labu laiku. Virkne Rietumvalstu mediju un ekspertu ziņojuši, ka Putins ir slims. Tiek uzskatīts, ka Putinam ir vēzis,  šizofrēnija, demence un Parkinsona slimība. Maija beigās parādījās ziņas, ka Putinam veikta operācija.

Lasiet arī: Gaišreģis Finks:  Krievija sabruks kā kāršu namiņš

 

youtube icon
Abonēt youtube