Foto: Flickr

Ukrainas aizstāvji tiek klonēti – ar šādu paziņojumu prokremliskajam medijam RIA Novosti nācis klajā Krievijas armijas Rietumu militārā apgabala izlūks.  

“Ienaidnieka personāla vidū ir ļoti lieli zaudējumi. Un ir tāda sajūta, ka viņus tur ved pa partijām, it kā kaut kur klonētu,”  pārdomās dalījies izlūks.

Viņš piebilda, ka, ja vakarā Krievijas armija likvidē trīs Ukrainas bruņoto spēku karavīrus un ievaino vēl duci, tad no rīta atkal tikpat daudz karavīru ierodas pozīcijās, vēsta Unian. “Un tā katru dienu,” sacīja izlūks.

Tikmēr, kā vēstīts, no Burjatijas, kas ir viena no līderēm bojā gājušo karavīru ziņā Krievijas karā pret Ukrainu, iebrucējiem tiks sūtītas jurtas ar šamaņiem. Šādu “palīdzību” saņems militārpersonas, kas atrodas Doņeckas apgabala Starobeševskas rajonā, vēsta izdevums Sibir.Realii.

Jurtās krievu okupanti varēs iziet šamaņu rituālu un atpūsties. Tiek atzīmēts, ka iebrucējiem Donbasā tiks nodotas trīs šādas jurtas.

Viens no iniciatoriem Oļegs Bulutovs atzīmē, ka papildus rituāliem šamaņi jurtās varēs sniegt palīdzību ievainotajiem krieviem. Šādus “punktus” plānots uzstādīt tiešā kaujas zonas tuvumā.

“Kāpēc jurta? Tas ir ērti: to vienmēr var ātri atlocīt vai salocīt atpakaļ un transportēt, un tajā var veikt šamaņu rituālus. Tikai šamaņi var, piemēram, atgriezt dvēseli. Mēdz būt, ka cilvēks ir nobijies, iekļuvis sprādzienā, vai vēl kaut kas. Šamaņiem ir iespēja ātri atjaunot cilvēku,” skaidro Bulutovs. Viņš piebilst, ka šamaņi varēs palīdzēt arī ievainojumu, galvas smadzeņu satricinājuma gadījumā, tāpat arī  operatīvi koriģēt mugurkaulu vai kaut ko darīt uz vietas.

Lasiet arī: Rinkēvičs, Čakša, Čudars – zināmi Jaunās vienotības izvirzītie ministru amata kandidāti

Kā zināms, 24.novembrī apritējuši deviņi mēneši, kopš pilna mēroga iebrukuma Ukrainā. Kopš 24.februāra, kad agri no rīta Ukrainā iebruka Krievijas karaspēks, dzīvību zaudējuši aptuveni 92 000 krievu karavīru, 13 000 Ukrainas karavīru un 440 bērni.  Kara dēļ dati nav pārbaudāmi.

Saistītās tēmas: karš UkraināklonēšanaUkrainas armija

youtube icon
Abonēt youtube