Bokseris Mairis Briedis. Foto izgūts no Instagram @mairisbriedis

Skandalozais pašmāju bokseris Mairis Briedis krieviski iedziedājis un vietnē “Instagram” publicējis dziesmu par Latvijas premjera Krišjāņa Kariņa un jaunās Saeimas deputātu lielajām algām.

Briedis dzied par to, ka Kariņa alga kļūst arvien lielāka, bet, neskatoties uz cilvēkiem, kas cieš badu, masu medijos eksperti norādīs, ka kopumā dzīvojam labi. “Jostas savilksim ciešāk un nodokļus maksāsim, lai jaunā Saeima var paēst, jo mēs taču visu spējam pārdzīvot,” spēlēdams ģitāru, krieviski dzied bokseris.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Kā zināms,  Briedis 18.jūlijā savā sociālā tīkla Instagram kontā oficiāli paziņojis, ka iesaistīsies politikā un oktobrī kandidēs 14.Saeimas vēlēšanās no politiskās partijas Saskaņa.

Lasiet arī: Ukraina noliedz Krievijas ziņas par Soledaras ieņemšanu; pilsētā norit smagas kaujas

Bokseris, komentējot savu iesaistīšanos politikā, raksturo to kā svarīgāko, taču arī nozīmīgāko lēmumu dzīvē, kā arī konkrētās partijas izvēli viņš saista ar to, ka tā «visu savu darbu velta sašķeltības mazināšanai sabiedrībā».

“Esmu pārliecināts, un arī pēdējie notikumi liecina, ka tieši sabiedrības sašķeltība ir vislielākā problēma, es teiktu pat, lielākā nelaime Latvijai. Mūsu valsts iedzīvotāji ir sašķelti gan sociāli, gan etniski,” izteicies Briedis.

Kā zināns, Saskaņa jaunajā Saeimā netika ievēlēta.

Saistītās tēmas: Krišjānis KariņšMairis Briedis

youtube icon
Abonēt youtube