Foto izgūts no corporate.lidl.lv

Rīgā, ceturtdien, 2. februārī, plkst.7.30 Prūšu ielā 1 atklāts pirmais starptautiskā mazumtirdzniecības uzņēmuma “Lidl” veikals Ķengaragā. Šis kopumā ir jau 22. “Lidl” veikals Latvijā, un ar savu 1 700 kvadrātmetru lielo tirdzniecības zāli, arī visplašākais valstī.

Pirmos rindā gaidošos klientus jau no 7.00 rītā iepriecināja enerģiski mūzikas ritmi. Pirmā kliente, kas veikala atklāšanu sāka gaidīt jau plkst.5.40, saņēma “Lidl” dāvanu karti 30 EUR vērtībā.

Kopējais investīciju apjoms šeit pārsniedz 9,1 miljonu eiro. Radītas arī 50 jaunas darbavietas, informē “Lidl”.

Veikala ēkas platība ir 2 543 kvadrātmetri, bet tirdzniecības zāle ir 1 731 kvadrātmetru plaša. Investējot vairāk nekā 68 tūkstošus eiro, ap jauno veikala ēku iestādīto košumkrūmu un koku lielstādu skaits pārsniedz 500. Ieguldot vairāk par 127 tūkstošiem eiro, izbūvēta apgaismotu gājēju pāreja ar drošības saliņu, ka arī atjaunots ietvju un ielu asfalta segums vairāk nekā 130 metru garumā.

Auto vadītājiem pieejamas 142 auto stāvvietas, tai skaitā astoņas stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un divas stāvvietas ģimenēm. Riteņbraucējiem pieejami 40 tērauda statīvi velosipēdu pieslēgšanai.

Klientiem veikalā pieejamas astoņas kases, divi depozīta taromāti un dažādu izmēru iepirkumu ratiņi, tostarp bērniem, jaunajiem vecākiem un cilvēkiem ratiņkrēslos. Tāpat veikalā pieejamas tualetes telpas un zīdaiņu pārtīšanas telpa, kā arī roku dezinfekcijas stacija.

Ķengaraga “Lidl” darba laiks būs no 7.30 līdz 22.00 pirmdienās – sestdienās un no 8.00 līdz 22.00 svētdienās.

Lasiet arī: «Vajag psihologu!» – Olgas Kambalas meitas šausmās par lūgumu nomazgāt traukus

“Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar vairāk nekā 12 000 veikaliem un 200 loģistikas centriem “Lidl” pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā.

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018.gada februārī un savu veikalu tīklu Latvijā atvēra 2021.gada 7.oktobrī. Šobrīd “Lidl Latvija” ir jau 22 veikali 12 Latvijas pilsētās.

 

Saistītās tēmas: ĶenagaragsLidl

youtube icon
Abonēt youtube