Foto: Pixabay

Šī gada janvārī Ventspils slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīti 44 bērniņi, kas ir par desmit mazulīšiem vairāk nekā pērn, vienlaikus sasniedzot pēdējās piecgades janvāra rekordu.

Janvārī Ventspils slimnīcā dzimušas 23 meitenītes un 21 zēns, informē Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca.

Ventspils slimnīcu kā vietu, kur piedzīvot pirmo tikšanos ar savu bērniņu, pēdējā mēneša laikā izvēlējušies vecāki no Ventspils, Liepājas un Rīgas, kā arī Ventspils, Talsu, Tukuma, Aizputes, Kuldīgas, Rojas, Saldus, Dundagas un Lielvārdes novadiem.

Jau vairāk nekā desmit gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti. Par iemīļotu tradīciju kļuvis arī salidojums “Esmu dzimis Ventspilī”, kur atkalredzēšanās prieku piedzīvo vecāki, speciālisti un, protams, paši Ventspilī dzimušie mazulīši.

Lasiet arī: Tēt, lūdzu, elpo! – bērns, telefoniski klausot ārstes norādījumiem, izglābis tēta dzīvību

Šogad ieviesta jauna tradīcija – sveicot katru Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā dzimušo bērniņu, lai saglabātu patīkamās atmiņas par bērniņa nākšanu pasaulē, māmiņai tiek pasniegta mazulīša pirmo mīļlietiņu kārbiņa. Kastītē ievietota kartīte ar mazulīša vārdu, dzimšanas datiem, svaru, garumu un vecmātes vārdu, kā arī īpaši sirsnīga dāvaniņa – pensionāru biedrības “Ventspils liedags” čaklo rokdarbnieču darināti zābaciņi, tā simboliski nododot sirssiltumu no paaudzes paaudzē, stāsta slimnīcā.

 

youtube icon
Abonēt youtube