Foto: Nesterovymetlickie Nesterovymetlickie/Flickr

Krievijas diktators Vladimirs Putins zaudēja prātu 2011. gada decembrī, kad prezidents bija Dmitrijs Medvedevs un krievi izgāja ielās. Toreiz Medvedevam bija iespēja ieslodzīt savu konkurentu, uzskata bijušais Krievijas Federācijas izlūkdienesta darbinieks un Valsts drošības komitejas (VDK) virsnieks Sergejs Žirnovs.

Pēc viņa domām, Putins psiholoģiski salūza 2011.-2012. gadā, vēsta Unian.

“Viņa psiholoģiskais sabrukums notika 2011.-2012. gadā, kad viņš tronī iesēdināja Medvedevu, nevis sevi. Četrus gadus viņš it kā raudzījās uz sevi no malas… Trakākais sākās 2011.gada decembrī, kad sākās diezgan masīvi protesti, tādi ļoti interesanti, ar baltiem baloniem, lentēm, Maskavas inteliģences mūziku un vēršanos pret Putinu. Viņš no tā ļoti nobijās. Viņš baidījās vēl no vienas lietas – redzēja, ka Medvedeva reitings kļūst augstāks par paša Putina reitingu, un Medvedevam bija reāla iespēja palikt uz otro termiņu. Labāk Medvedevs nekā Putins, kurš atgriezīsies,” sacīja Žirnovs.

Pēc bijušā izlūka teiktā, Putins sapratis, ka nekad vairs nevienam neatdos savu varu. Turklāt viņš nebija pārliecināts, vai varēs atgūt varu.

“Viņš tiešām baidījās par savu dzīvību, jo Medvedevs varēja viņu vienkārši ievietot Lefortovo (Maskavas aizturēšanas centrā), ieslēgt tur un “uz redzēšanos!”. Vai arī– nomira Putins! Sirdslēkme, cilvēks saslima un nomira, piedodiet. Viņš bija ļoti nobijies un tad viss notika viņa galvā. Viņš saprata, ka varu nedrīkst atdot nevienam, vispār nevienam un nekad,” sacīja Žirnovs.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis nav pārliecināts, ka Vladimirs Putins ir dzīvs, un īsti nesaprot, ar ko no Krievijas Federācijas runāt un par ko. Krievijas līdera Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs mēģināja kliedēt Ukrainas prezidenta  šaubas, sakot, ka Putins un Krievijas Federācija “ir un būs”. “Ir skaidrs, ka gan Krievija, gan Putins ir liela problēma Ukrainai un Zelenskim. Un ir skaidrs, ka tīri psiholoģiski Zelenska kungs dotu priekšroku tam, ka ne Krievijas, ne Putina nebūtu,” argumentēja Peskovs.

Lasiet arī: Zatlers: Krievijas pilsoņi ir bīstami Latvijas valstij

Tikmēr informatīvajā telpā arvien biežāk parādās ziņas par Putina dubultniekiem, kuru esot vismaz trīs. Lai iegūtu lielāku līdzību ar Kremļa saimnieku, viņiem veiktas plastiskās operācijas.

Tāpat nerimst runas, ka Krievijas diktators Vladimirs Putins ir nedziedināmi slims.

youtube icon
Abonēt youtube