Publicitātes foto

Ēterā teju pēc sešu gadu prombūtnes šomēnes ar jauno sezonu atgriežas latviešu kulta seriāls “UgunsGrēks”. Viesnīcā notiks patiešām trakas lietas – cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz – būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi, sola seriāla veidotāji.

Atgriešanās sezona iesākas uz noslēpumainas nots – viesnīcas saimnieks Aivars Pētersons saaicina bijušos darbiniekus kopā, lai viņi sacenstos par iespēju tikt pie pils. Tikai viņi nezina, ka Aivaram ir slepena vēlme – uzzināt, kurš ir vainīgs pie skandāla, kas sabojāja viņa reputāciju un biznesu. Kad vainīgais noskaidrots, cīņa par īpašumu turpinās – Aivars rīko savstarpēju izbalsošanu, kas izraisa intrigas un konfliktus dalībnieku vidū, informē TV3.

“Protams, ir pagājis laiks. Protams, mēs esam mainījušies. Protams, arī varoņi ir mainījušies. Tas ir tikai normāli un likumsakarīgi un tagad, kad mēs viņus ieraudzīsim, mums pirmajā brīdī liksies: “Vai! Tā novecojis!” Bet tad, kad tu esi draugu lokā, un tu veries viņu acīs un dzirdi viņu smieklus, un tu dzirdi viņu vēl vecās, ierastās frāzes, tad tu saproti, nekas nav novecojis. Viss iet savu ritumu. Un tā tam ir jābūt,” atgriešanos komentē režisore Inta Gorodecka.

Jaunā sezona dāvās aizkustinošu satikšanos ar labi pazīstamiem seriāla tēliem, ko atveido Ilze Vazdika, Regīna Devīte, Zane Daudziņa, Ģirts Ķesteris, Jakovs Rafalsons, Ilze Pukinska, Egils Melbārdis un Uldis Dumpis, savukārt Rūta Dišlere, Kārlis Tols, Oskars Vīksne un citi aktieri ienesīs jaunas vēsmas.

“Ja jau esam uzdāvinājuši miljons prieka mirkļus skatītājiem, kāpēc gan to neturpināt tagad,” lakoniski, bet sirsnīgi teic viens no seriāla vadošajiem aktieriem Ģirts Ķesteris.

Seriāla aizkulises:

Iemīļoto varoņu gaitām, viesnīcā valdošajām intrigām un komiskiem pārpratumiem skatītāji no pirmdienas līdz ceturtdienai ik vakaru plkst.21.10 varēs sekot līdzi no 13.februāra.

Lasiet arī: Mārtiņam Freimanim šodien paliktu 46! Iedziedāta viņa skolas laikā radītā Neprāta dziesma

youtube icon
Abonēt youtube