Foto: Pexels

“Šobrīd mēs esam astroloģiskā gada noslēgumā un var sacīt, ka pat jaunā gada priekšvakarā. Ar ko iezīmēsies šis laiks? Ar to, ka pirmkārt, marta pirmajā pusē jāizvērtē iepriekšējā gadā paveiktais, otrkārt, ar pateicību jāatskārš, ka viss, kas tiek “noņemts” no tavas dzīves, no tavas ikdienas, ir kā attīrīšanās no enerģijām, kas vairs nerezonē ar tevi,” norāda astroloģe Inita Dilāne.  

“Šis mēnesis mudinās pamanīt un novērtēt to, kas tiek dots. Pavēro, paskaties, kā Visums tevi apbalvo pēc nopelniem. Esi pateicīgs par katru sīkumu, par katru, šķietami pašsaprotamu lietu un situāciju. Tas nav pašsaprotami! Tu to esi nopelnījis! Un jo vairāk pamanīsi un novērtēsi, jo vairāk tiksi apbalvots nākotnē. Ticīgie un sajūtu cilvēki pilnīgi noteikti šajā laikā apjautīs to, ka brīnumi notiek, ka lūgšanas tiek uzklausītas, ka situācijas atrisinās par labu un tiec pasargāts no šķietami iespējami neiespējamā. Prāta cilvēkiem, tiem, kuri daudz domā un analizē un redz tikai taustāmas, ar aci saskatāmas lietas, var būt nedaudz grūtāk, jo šajā mēnesī var saskarties gan ar vientulības sajūtu, gan ar smeldzīgu nostaļģiju un cits pat ar pamestības sajūtu, arī esot ģimenē un attiecībās,” skaidro astroloģe.

Pavasara saulgrieži iestāsies 20. martā plkst. 23:24 pēc Rīgas laika. Tas ir vēl viena jaunā gada sākums, ko ieteicams sagaidīt, gan vēlmju vēstules rakstot, gan sapņu kolāžas veidojot, gan dabas enerģiju smeļoties.

“Šis gads būs Marsa aizbildniecībā. Tas nozīmē, ka gads būs aktīvs un dinamisks. Kādam būs jāizdara nopietnas izvēles, kurās nebūs laika gaidīt, un lēmums būs jāpieņem nekavējoties. Citam tramīgāks noskaņojums mudinās nezaudēt modrību. Pirmajā plānā izvirzīsies rīcība un darbība, drosme un iniciatīva. Ieguvēji būs tie, kas rīkosies, darīs, virzīsies uz priekšu, nevis gaidīs un lidināsies mākoņos, kad kaut kas atrisināsies vienkārši tāpat,” skaidro astroloģijas eksperte.

Pēc astroloģes teiktā, otrdien, 7. martā, būs pilnmēness. “Gaismā tiks izcelti dažādi sīkumi un nianses gan sadzīviskajā plānā, gan darījumu attiecībās. Otra kritizēšana, norādīšana uz neizdarībām un to, kā vajadzētu labāk un pareizāk, kādam var būt ļoti aktuāla. Tver to visu vieglāk un atceries – ja nevar mainīt situāciju, tad attieksmi uz esošo situāciju var mainīt vienmēr,” teic astroloģe.

Viņa piebilst, ka “līdz ar tuvojošos pavasari, arī romantiskajās attiecībāsuzdzirkstīs kaisles pilni brīži. Ziemas miegā snaudošais mednieka instinkts uzņems straujākus apgriezienus. Līdz pat marta vidum iniciatīva un uzdrīkstēšanās atļauties vairāk būs ļoti aktuāla gan intīmajā dzīvē esošajās attiecībās, gan jaunu attiecību uzsākšanā. Laika posms no marta otrās puses līdz pat aprīļa vidum iezīmējas kā stabilitātes laiks savstarpējās attiecībās tiem pāriem, kuri kopā roku rokā dodas viena mērķa virzienā.”

Lasiet arī: Sony iegādājas Aigara Graubas komēdijas Circenīša Ziemassvētki rimeika tiesības

“Darījumu attiecībās īpaši veiksmīga būs marta pirmā dekāde, kad partneri viens otru uzklausīs, sapratīs un veiksmīgu sarunu rezultātā vienosies par kopīgu mērķu sasniegšanu. Labs laiks jaunu projektu uzsākšanai un esošo vai pat iestrēgušo darbu izkustināšanai no vietas. Mēneša otrajā pusē, īpaši ap 15.-18. martu, jāizvairās no spraigākām diskusijām un provokācijām, kas var vilkt uz kašķi. Arī pirkumi šajā laikā nav vēlami, īpaši ja tā ir tehnika, darba instrumenti un komunikācijas ierīces.  Mēneša nogalē produktīvas sarunas un jaunas biznesa idejas uzplaiksnīs kā pārsteigumu dzirkstis, kuras steigs pēc iespējas ātrāk realizēties,” tā astroloģe.

youtube icon
Abonēt youtube