Vladimirs Putins. Foto: Вести Якутии/Flickr

Krievijas diktatora Vladimira Putina gals pienāks šogad – jau vasarā viņš, iespējams, vairs nebūs starp  dzīvajiem, prognozē ukraiņu astrologs Vlads Ross.  

Pēc viņa teiktā, Putina astroloģiskās kartes nāves mājā 17.-18.martā ienācis Melnais Mēness, saukts arī par Lilitu, vēsta Unian.

“Tāpēc jau jūlijā viņš var nomirt no lodes vai viņam var trāpīt drons. Starp citu, viņš var atkārtot situāciju, kāda bija Ādolfam Hitleram. Viņš var saindēties, un tad kāds viņam pierē iešaus lodi.” pauž Ross.

Viņš norāda, ka karš Ukrainā nebeigsies uzreiz pēc Putina nāves. Galvenais būs izlemt, kurš ieņems viņa vietu. Ja tas būs proukrainisks cilvēks, masīvā apšaude beigsies jau nākamajā dienā, un ukraiņiem tiks atdota nelegāli anektētā Krima. Bet, ja Putina vietu ieņems līdzīgs diktators, karš var tikt “iesaldēts” uz daudziem gadiem.

Jau vēstīts, ka arī Ukrainas militārajā izlūkdienestā ir pārliecināti, ka Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam ir vēzis. Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītājs Kirils Budanovs intervijā telekanālam ABC News paudis cerību, ka Kremļa diktators drīz mirs, turklāt jau pirms kara beigām.

“Viņš ir slims ilgu, ļoti ilgu laiku,” sacīja Budanovs, atbildot uz žurnālista jautājumu, vai Putins nav slims.

Runājot par Putina slimību, izlūkdienesta pārstāvis teica, ka tas ir vēzis: “Mēs to vienkārši zinām – no cilvēkiem, avotiem, kas ir tuvi Krievijas Federācijas diktatoram.”

Uz žurnālista precizējošu jautājumu, kad, viņaprāt, mirs Krievijas diktators, viņš teica: “Es domāju, ka ļoti drīz. Es ceru.”

Budanovs ir pārliecināts, ka karam ir jābeidzas pirms Putina nāves.

Iepriekš Krievijas politologs un apskatnieks Valērijs Solovejs izteicās, ka Kremļa diktatora Vladimira Putina veselība “strauji pasliktinās” un viņš cieš no vairākām slimībām, vēsta Unian.

Pēc eksperta domām, Putinam ir vairākas diagnozes, jo īpaši onkoloģija ļoti smagā stadijā un psihiskas problēmas.

Arī Ukrainas Prezidenta kancelejas padomnieks Oleksijs Arestovičs norādījis, ka pilnīgi noteikti zina, ka  Putinam ir vēzis.

Runas par Putina dažādajām kaitēm un slikto veselības stāvokli klīst jau labu laiku.

Jau iepriekš – Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam viesojoties Teherānā – kāds turku žurnālists ievērojis, ka krievu līderim nekustas labā roka – rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas.

Tāpat aprīlī internetā parādījās video, kurā redzams, ka Putins, tiekoties ar Krievijas aizsardzības ministru Sergeju Šoigu, ar rokām ieķēries galdā. Ekstremitātes labāk nofiksēt, ja viena roka nezina, ko dara otra, teikts projekta “1+1” sižetā “Matrjoškas slepenā dzīve”.

“Paskatieties uz viņa labo roku, tā vienmēr ir piespiesta rumpim, atsevišķos video redzams, ka prezidents it kā speciāli viņu piespiež. Kopumā rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas,” norāda projekta autori.

Žurnālisti piebilst, ka jūlija beigās publicētajā video redzams, kā Putins ar kreiso roku atvairījis odu, lai gan knislis bija nosēdies viņam uz labās auss.

Lasiet arī:  «Jūtos mīlēta un pasargāta» – Kombuļu Inesei jaunas attiecības

“Acīmredzot, Putina roka, tāpat kā “Lada Kaļina”, ne vienmēr ir iedarbināma,” norāda sižeta autori.

Putina nedienas ar roku no 8.10 minūtes:

 

Iepriekš daudzi bija ievērojuši, ka Putins klibo. Virkne Rietumvalstu mediju un ekspertu ziņojuši, ka Putins ir slims. Tiek uzskatīts, ka Putinam ir vēzis, šizofrēnija, demence un Parkinsona slimība. Maija beigās parādījās ziņas, ka Putinam veikta operācija.

Saistītās tēmas: astrologsVladimirs PutinsVlads Ross

youtube icon
Abonēt youtube