Vladimirs Putins. Foto: Совет Федерации/Flickr

Krievijas prezidents Vladimirs Putins nenodzīvos līdz tiesai Hāgā, medijam Unian prognozē pazīstamais ukraiņu astrologs Vlads Ross, vaicāts, vai Kremļa saimnieks atbildēs par saviem noziegumiem tiesas priekšā.

Astrologs stāsta, ka “17.-18.martā Putina astroloģiskās kartes nāves mājā ienācis Melnais Mēness, tāpēc jau jūlijā viņš varētu nomirt no šaujamieroča, vai arī viņu varētu notriekt drons. Starp citu, viņš var atkārtot situāciju, kāda bija Hitleram. Viņš var sevi saindēt, un tad kāds viņam pierē iešaus lodi.”

Vaicāts, kas Ukrainu sagaida aprīlī un maijā, astrologs norāda, ka situācija būs labvēlīga ukraiņiem, bet ne Vladimiram Putinam: “Ziemeļos un dienvidos tiks sakauta visa Krievijas diktatora banda, arī “vāgnerieši”. Tas var notikt jau 15.-17.aprīlī, kad Urāns – revolūcijas planēta – savienosies ar Marsu. Šis būs periods, kad Putins sapratīs, ka ir smagi zaudējis. Visticamāk, pēc tam viņš vēlēsies novadīt jaunu mobilizācijas vilni.”

Astrologs norāda, ka pēc Putina nāves neviens neļaus tikt pie varas [pašpasludinātās “Doņeckas Tautas Republikas” bijušajam “aizsardzības ministram”] Igoram Strelkovam vai [privātās armijas “Vagner” radītājam] Jevgeņijam Prigožinam.

“Mums optimālākais variants būs, ja Krievijas Federācijā pie varas nāks Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins. Ja viņš kļūs par Krievijas Federācijas prezidentu, karš beigsies nākamajā dienā. Taču, ja šo amatu ieņems Krievijas Federācijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs, var notikt kara “iesaldēšana”. Tas ir, karš var turpināties vēl daudzus gadus, kā Donbasā. Jo tas ir cilvēks, kurš turpinās Putina lietu, bet ne tik fanātiski. Viņš nesūtīs tik daudz cilvēku uz nokaušanu. Lai gan karš būs gauss, tas turpināsies. Mums ir vajadzīgs, lai Sobjaņins tiktu pie varas. Tādā gadījumā mēs nekavējoties atgūsim Krimu, nafta un gāze mums būs bez maksas vismaz desmit gadu, uzlabosies arī ekonomiskā situācija mūsu valstī,”’  klāsta astrologs. “Ja Sobjaņins tuvākajā laikā kļūs par Krievijas Federācijas prezidentu, karš beigsies dažu mēnešu laikā.”

Tāpat viņš uzsver, ka “Putins Bahmutu ir pilnībā noslaucījis no Zemes virsmas. Cilvēki tur vairs nedzīvos. Bahmuta kļūs par pilsētu-muzeju. Tā būs pilsēta numur viens mūsu valstī, kas pretojās Krievijas Federācijas agresijai. Taču mēs atjaunosim Buču, Harkivu un Mariupoli”.

Lasiet arī: Latviski izdos prinča Harija sarakstīto grāmatu Liekais

Pēc astrologa prognozēm, 2025. gadā var izcelties jauns karš – starp Ķīnu un ASV, bet Ukraina ar to nebūs saistīta.

Saistītās tēmas: astrologsVladimirs PutinsVlads Ross

youtube icon
Abonēt youtube