Samanta Tīna. Foto izgūts no Instagram @samantatina

Dziedātāja Samanta Tīna vairs nav brīva sieviete – ar mīļoto vīrieti viņa iepazinusies aizvadītā gada rudenī, turklāt attālināti – sarakstoties internetā, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Iepazīšanās notikusi internetā pirms Samantas ceļojuma uz Indiju pērnā gada rudenī, bet pirmo reizi abi satikušies dziedātājas koncertā. “Šobrīd esmu aizņemta dāma. Es katru dienu mācos teikt paldies un redzēt rūpes,” tā sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas” izteikusies dziedātāja.

Samantai ir vajadzīgs laiks sev un viņa ir priecīga, ka mīļotais vīrietis to sniedz, lutina un rūpējas par viņu. “Dzīve mani ir savedusi kopā ar brīnišķīgu cilvēku, kurš man ļauj mācīties lietas, kuras man jau sen vajadzēja iemācīties,” teic dziedātāja.

Kavaliera vārdu dziedātāja neatklāj, norādot, ka vēlas šīs attiecības sargāt, jo mīlestība mīl klusumu, un atklājot vien to, ka jaunais draugs nav no mākslinieku aprindām.

Pirms nepilniem trim gadiem dziedātāja izšķīrās no izmeklētāja Naura Liepiņa, ar kuru kopā bija sešus gadus un ar ko ik pa laikakm te šķīrās, te atkal sagāja kopā.

Lasiet arī: Sipeniece-Gavare: Dzīve Magoni ir apbružājusi

Pirms attiecībām ar Nauri Liepiņu dziedātāja pusotru gadu bija kopā ar uzņēmēju un kultūristu Kasparu Šmoču, taču 2014. gada sākumā abi izšķīrās pēc Samantas Tīnas iniciatīvas. Savukārt 2010.gadā, kad vēl 22 gadus jaunā Samanta Tīna bija šova “O’kartes akadēmija” dalībniece, viņas draugs bija grupas “Stomp” mūziķis Džons Savickis. Attiecības nebija ilgas – Samanta Tīna nebija piekritusi toreizējā drauga piedāvājumam doties uz Ameriku un kļūt par mājsaimnieci, izveidot ģimeni un radīt bērnus, vēsta “Kas Jauns”.

Saistītās tēmas: Džons SavickisNauris Liepiņšsamanta tīna

youtube icon
Abonēt youtube