Magone Liedeskalns. Foto izgūts no Instagram @magone.burka

“Tās meitenes, kuru satiku pirms desmit gadiem, vairs nav. Ir pavisam cita Magone,” tā par vienu no atpazīstamākajām šova “Saimnieks meklē sievu” dalībniecēm saka raidījuma vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

“Kad satiku pirmo reizi, viņa bija ļoti neparasta. Viņai bija kaut kādi sapņi, kurus viņa tulkoja kā zīmes, dzejnieces dotības, kuras viņai arī tagad vēl ir. Magone bija ļoti tīra, nesabojāta. Tagad dzīve viņu ir apbružājusi. Man šķiet, viņai kāds ļoti nodarījis pāri,” žurnālam “Privātā Dzīve” norāda šova “Saimnieks meklē sievu” vadītāja.

Vaicāta, vai seko līdzi Magones dzīvei, Baiba Sipeniece-Gavare teic, ka “viņai nesekot ir neiespējami, jo portālu ziņās Magone ir uzreiz aiz Kariņa”.

Kā vēstīts, televīzijas kanāls TV3 izsludinājis pieteikšanos  iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajai sezonai  – aicināti pieteikties visi sirdī brīvie saimnieki un saimnieces.

Jau rudenī šovs nonāks pie TV3 un Go3 skatītājiem, tādēļ dalībai šovā tiek meklēti sirdī brīvi saimnieki un saimnieces vecumā no astoņpadsmit gadiem no visas Latvijas. “Nav svarīgi, vai saimniecība plešas vairāku hektāru platībā, vai tajā ir tikai dažas kartupeļu vagas – īstenu saimnieka garu nosaka nevis saimniecības plašums, bet gan darba tikums! Šova dalībniekiem ir jābūt gataviem aizvadīt elpu aizraujošu, mīlestības pilnu un, iespējams, neaizmirstamāko vasaru dzīvē. Ja esat gatavi sirsnīgam piedzīvojumam jau šovasar un vēlaties satikt daiļas dāmas un staltus kungus, nekavējieties ne mirkli! Jo kad visi lauku darbi būs apdarīti, varēsiet kopā doties neaizmirstamā ceļojumā,” informē raidījuma veidotāji.

Līdz šim ne vien Latvijā, bet arī citviet pasaulē šova laikā ir radušās daudzas skaistas draudzības, uzplaukušas jaunas ģimenes, un pat nākuši pasaulē bērni pāriem, kuri ir iepazinušies tieši šovā.

Lasiet arī: airBaltic savam autoparkam iegādājas 12 luksusa auto, katru ap 100 000 eiro vērtībā

Interesenti var pieteikties šova mājas lapā tv3.lv/saimnieks līdz 16.aprīlim. Savukārt 2.jūnijā  skatītājus sagaida iepazīšanās epizode ar saimniekiem un saimnieci.

youtube icon
Abonēt youtube