Vladimirs Putins  Foto: Andrey Frolov/Flickr

Trešdien, 29.martā, Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam veikta medicīniskā pārbaude, kurai bija jāatspoguļo marta sākumā uzsāktās terapijas rezultāti. Mediķi sarunā ar Putinu mēģināja mīkstināt ziņas par pozitīvu rezultātu trūkumu, taču tas neizdevās īpaši labi, vēsta “Telegram” kanāls “Generall SVR”.  

“Generall SVR” ir viens no noslēpumainākajiem “Telegram” kanāliem Krievijā, kas regulāri publicē informāciju par Putinu un viņam tuvāko cilvēku loku. Minētais kanāls arī izplatījis informāciju par Putina nedziedināmajām slimībām. Tiek uzskatīts, ka tas pieder bijušajam Ārējās izlūkošanas dienesta ģenerālim.

“Prezidents saprata, ka acīmredzot uzlabojumus nav vērts gaidīt, un bija par to ļoti sarūgtināts. Ārsti skaidroja, ka tā vēl nav katastrofa un ka var un vajag cīnīties, taču Putina garastāvoklis jau bija sabojāts un viņš izskatījās absolūti nomākts. Aprīļa sākumā prezidentam būs vēl viena liela pārbaude, kas ieteiks jaunu ārstēšanas stratēģiju,” informē  “Generall SVR”.

Tāpat “Telegram” kanāls ziņo, ka Putina dzīvē brūk divi nozīmīgi balsti – ģimene un veselība: “Dienu iepriekš Putins kārtējo reizi sastrīdējās ar savu dzīvesbiedri un savu jaunāko bērnu māti Alīnu Kabajevu.”

Prezidents jau iepriekš bijis nikns uz Kabajevu pēc žurnālistu veiktās izmeklēšanas par Putina un viņa ģimenes dzīvesvietām, tostarp rezidenci Valdajā. “Tad prezidents Alīnai izteica pretenzijas, ka tieši viņas draudzenes zinot un pļāpājot pārāk daudz, apdraudot ģimenes idilli un komfortu.  Putins pēc tam aizliedza ne tikai Kabajevas draudzeņu viesošanos rezidencē, bet Alīnai uz laiku tika liegta saziņa arī ar radiniekiem. Tad prezidents uzzināja, ka Kabajeva ir pilnībā ignorējusi viņa rīkojumus un ieteikumus. Visiem Krievijas pilsoņiem Vladimirs Putins ir liels diktators un joprojām dzīvs varas iemiesojums, bet Alīnas acīs viņa autoritāte nav tik pārliecinoša. Kabajeva turpināja sazināties ar draudzenēm un ar vairākām tikās arī personīgi,” vēsta “Generall SVR”, piebilstot, ka Valsts drošības dienesta darbinieki, kuri ir atbildīgi par Alīnas aizsargāšanu, dabūja pamatīgi trūkties, turklāt Putins ļoti sastrīdējies arī ar pašu Kabajevu.

Kā ziņots, Ukrainas militārajā izlūkdienestā ir pārliecināti, ka Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam ir vēzis. Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītājs Kirils Budanovs intervijā telekanālam ABC News paudis cerību, ka Kremļa diktators drīz mirs, turklāt jau pirms kara beigām.

“Viņš ir slims ilgu, ļoti ilgu laiku,” sacīja Budanovs, atbildot uz žurnālista jautājumu, vai Putins nav slims.

Runājot par Putina slimību, izlūkdienesta pārstāvis teica, ka tas ir vēzis: “Mēs to vienkārši zinām – no cilvēkiem, avotiem, kas ir tuvi Krievijas Federācijas diktatoram.”

Uz žurnālista precizējošu jautājumu, kad, viņaprāt, mirs Krievijas diktators, viņš teica: “Es domāju, ka ļoti drīz. Es ceru.”

Budanovs ir pārliecināts, ka karam ir jābeidzas pirms Putina nāves.

Iepriekš Krievijas politologs un apskatnieks Valērijs Solovejs izteicās, ka Kremļa diktatora Vladimira Putina veselība “strauji pasliktinās” un viņš cieš no vairākām slimībām, vēsta Unian.

Pēc eksperta domām, Putinam ir vairākas diagnozes, jo īpaši onkoloģija ļoti smagā stadijā un psihiskas problēmas.

Arī Ukrainas Prezidenta kancelejas padomnieks Oleksijs Arestovičs norādījis, ka pilnīgi noteikti zina, ka  Putinam ir vēzis.

Runas par Putina dažādajām kaitēm un slikto veselības stāvokli klīst jau labu laiku.

Jau pērn – Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam viesojoties Teherānā – kāds turku žurnālists ievērojis, ka krievu līderim nekustas labā roka – rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas.

Tāpat pērnā gada aprīlī internetā parādījās video, kurā redzams, ka Putins, tiekoties ar Krievijas aizsardzības ministru Sergeju Šoigu, ar rokām ieķēries galdā. Ekstremitātes labāk nofiksēt, ja viena roka nezina, ko dara otra, teikts projekta “1+1” sižetā “Matrjoškas slepenā dzīve”.

“Paskatieties uz viņa labo roku, tā vienmēr ir piespiesta rumpim, atsevišķos video redzams, ka prezidents it kā speciāli viņu piespiež. Kopumā rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas,” norāda projekta autori.

Žurnālisti piebilst, ka jūlija beigās publicētajā video redzams, kā Putins ar kreiso roku atvairījis odu, lai gan knislis bija nosēdies viņam uz labās auss.

Lasiet arī:  «Jūtos mīlēta un pasargāta» – Kombuļu Inesei jaunas attiecības

“Acīmredzot, Putina roka, tāpat kā “Lada Kaļina”, ne vienmēr ir iedarbināma,” norāda sižeta autori.

Putina nedienas ar roku no 8.10 minūtes:

Iepriekš daudzi bija ievērojuši, ka Putins klibo. Virkne Rietumvalstu mediju un ekspertu ziņojuši, ka Putins ir slims. Tiek uzskatīts, ka Putinam ir vēzis, šizofrēnija, demence un Parkinsona slimība. Maija beigās parādījās ziņas, ka Putinam veikta operācija.

Saistītās tēmas: Alīna KabajevaGenerall SVRVēzisVladimira Putins

youtube icon
Abonēt youtube