Renārs Zeltiņš. Publicitātes foto

Kas īsti ir Renārs Zeltiņš? Viņš noteikti ir ļoti daudzšķautnains un apveltīts ar lielisku humora izjūtu, bet vai tas Renārs, ko mēs redzam ekrānos, tāds pats ir arī dzīvē? Viņš pats sevi dēvē par gaviļmeistaru, verbālo Brūsu Lī un vaiba someljē, bet kāds ir Renārs ikdienā?

Kādas ir tavas attiecības ar sociālajiem tīkliem, un cik daudz laika tam velti ikdienā?

Manas attiecības ar sociālajiem tīkliem ir mainījušās – uzskatu, ka uz labo pusi. Tas ir normāli, jo mainās arī mana dzīve. Šobrīd esmu aktīvs tikai “Instagram” vietnē un “WhatsApp”. “Instagram” kalpo arodam, ziņkārei, iedvesmai un savas ikdienas mirkļu atreferēšanai. “WhatsApp” – komunikācijai. Bet kopumā ievēroju veselīgu balansu starp realitāti un bezjēdzīgu laika šķiešanu ekrānos. Ne vienmēr sanāk, bet cenšos ieviest paradumus, kad, kurā brīdī, cik daudz pavadu telefonā, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti un vairāk laika pavadot ar līdzcilvēkiem. Nekad mākslīgi un īpaši neesmu tiecies pēc sekotāju skaita audzēšanas un viņu uzmanības noturēšanas. Pieļauju, ka mēs sekojam tiem, kuru personība, gaitas, saturs mūs uzrunā un aizrauj, līdz kādā brīdī apnīk un mēs atsekojam.

Pēc kādiem kritērijiem izvērtē sadarbības?

Patiesībā ļoti izvērtēju, ar ko sadarbojos. Ir arī striktas sarkanās līnijas, ko nekad nepārkāpšu, piemēram, cigarešu reklāmas. Primāri, lai man nav jāliekuļo un jāfeiko, cik ļoti produkts man simpatizē un to glorificēju tikai tāpēc, ka man par to maksā. Neesmu reklāmas stabs, kurš noandelēs pašu vellu, jel dodiet tik dinārus! Nē, es vēlos, lai pie cilvēkiem aiztek autentiska un godīga atbilde par manu pieredzi. Pirms sadarbojos, izpētu, analizēju, ieklausos intuīcijā. Un, kad sadarbojos, esmu lojāls, uzticīgs un atbildīgs partneris. Piemēram, ar ”Samsung” darbojos jau piekto gadu un esmu gandarīts gan par augstākās raudzes ierīcēm, gan ļoti augstu vērtēju arī mūsu draudzību kopumā.

Cik daudz no savas ikdienas atspoguļo sociālajās platformās?

Man šķiet, ka kopumā ir iestājusies virtuālā anarhija, cilvēce ir pazaudējusi privātās telpas noslēpuma šarmu. Viss tiek eksponēts un atrādīts pa labi un pa kreisi. Pat paši intīmākie, personīgākie, laimīgākie un nelaimīgākie brīži tiek palaisti tīmeklī. Katram ir savas tiesības un izvēle, kad, ko un cik daudz rādīt. Es to respektēju, taču nesaprotu. Mans “Instagram” taimlains sastāv no ikdienas ainiņām, darba brīžiem un ceļojumiem. Īpaši aktīvs esmu tieši ceļojumu atrādīšanā. Dalos piedzīvotajā, jo uzskatu, ka tieši tas var iedvesmot citus apskatīt pasauli, sniegt plašāku redzesloku, just un sekot līdzi mūsu ģimenes dēkām.

Lasiet arī: Pirmajās jaunā pašmāju šova epizodēs dalībnieki atklāj savas mīļākās pozas 

Saistītās tēmas: Renārs Zeltiņš

youtube icon
Abonēt youtube