Publicitātes foto

Rudenī pie Latvijas skatītājiem atgriezīsies pasaulslavenais muzikālais šovs “X Faktors” ar tā piekto jubilejas sezonu. Dalībai šovā tiek aicināti muzikālie talanti no visas Latvijas, turklāt pirmajiem 50 dalībniekiem, kuri aizpildīs pieteikšanās anketu, būs unikāla iespēja uzreiz nonākt mentoru un TV kameru priekšā, sola TV3.

Šovu vadīs tā līdzšinējais vadītājs mūziķis Markus Riva, savukārt dalībnieku sniegumu nemainīgi vērtēs, izaicinās un atbalstīs profesionāla mentoru komanda – grupas “Prāta Vētra” menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa, grupas “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs, grupas “Instrumenti” dalībnieks Reinis Sējāns un populārais mūziķis Intars Busulis.

Šī sezona, atšķirībā no aizvadītajām, būs īpaša ar to, ka dalībnieki netiks dalīti kategorijās pa vecumiem un dzimumiem. Talantam un mūzikai nav robežu, tāpēc aicināts pieteikties ikviens, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu, kurš dzied, rada savu mūziku un nebaidās kāpt uz lielās skatuves, lai visai Latvijai parādītu, uz ko ir spējīgs. Šova 5. sezonā cīņa būs ne vien par slavu, bet arī naudas balvu 10 000 eiro apmērā.

Tāpat šova dalībniekiem būs iespēja profesionāļu uzraudzībā attīstīt savas muzikālās prasmes, iemantot fanu un klausītāju atzinību, un cīnīties par veiksmīgu mūziķa karjeru, informē organizatori.

“Ņemot vērā šova “X Faktors” popularitāti un to, ka šogad šovam ir piektā – jubilejas sezona, skatītājiem esam sagatavojuši pārsteigumu – jaunus noteikumus. Šajā sezonā lielāka sacensība būs ne tikai dalībnieku starpā, bet arī mentoru starpā, jo jebkurš dalībnieks varēs nokļūt pie jebkura mentora, proti, nebūs vairs vecuma vai dzimuma iedalījuma un tas padarīs piektās sezonas sacensību vēl spraigāku,” aicina šova producenti Ilze Ūdre un Guntars Gulbiņš.

Lasiet arī: Rusiņa nogalinātā sieviete jau bija zaudējusi cerības uz policijas palīdzību

Pieteikuma anketu var aizpildīt šova mājas lapā www.xfaktors.lv. Tikai 50 dalībnieki, kuri būs pieteikušies dalībai šovā pirmie, tiks tālāk bez pirmās atlases kārtas. Savukārt šova pirmā atlases kārta norisināsies slēgtā formātā, žūrijas komandai izvēloties tos dalībniekus, kuri tiks aicināti pierādīt savu talantu šova atlasē.

youtube icon
Abonēt youtube