Publicitātes foto

Kanālā TV3 svētdien, 30.aprīlī, gaidāms muzikālā šova “Balss maskā” lielais fināls. Par uzvaru un 5 000 eiro naudas balvu, ko novirzīt sevis izvēlētai labdarībai, sacentīsies Laimes lācis, Melnais krauklis un Sniegpārsla.

Svarīgi, ka šova uzvarētāju noteikts nevis detektīvi, bet skatītāji pie TV ekrāniem, informē šova organizatori.

Pirms lielā fināla maskas ir atklājušas savus labdarības mērķus, kuriem novirzīs laimestu uzvaras gadījumā. Laimes lācis savu balvu nolēmis ziedot Ukrainas atbalstam, jo uzskata, ka katra tauta ir pelnījusi dzīvot brīvā zemē. Melnais krauklis uzvaras gadījumā savu balvu ziedos biedrībai “Dr.Klauns”, kas ik dienu rūpējas par slimnīcu mazo pacientu emocionālo labsajūtu.

Savukārt Sniegpārsla savu laimestu ziedos Bērnu slimnīcas fondam, jo ir pārliecināta, ka izkust uz priekpilnu bērnu deguniem būtu viņas lielākā laime.

Šova finālā skatītājiem pie TV ekrāniem būs iespēja izlemt, kurš no dalībniekiem uzvarēs šovā “Balss maskā”, piedaloties telefonbalsojumā vai balsojot portālā balssmaska.lv. Balsošanas numuri tiks izziņoti šova laikā.

Lasiet arī: VIDEO | Reperis Deniss caur humoru palūkojas uz izvirzīto apsūdzību Covid sertifikātu tirdzniecībā

Īpašs brīdis gaidāms, kad uz skatuves kāps jau izbalsotie šova dalībnieki, lai vienotos īpašā fināla kopdziesmā. Pēc tās uz skatuves kāps finālisti, izpildot savu izvēlēto dziesmu, pēc kurām skatītāji zālē balsos par, viņuprāt, labāko priekšnesumu. Divas maskas, kas būs saņēmušas zemāko vērtējumu, stāsies detektīvu priekšā, kuri lems, kuru no viņiem šovakar atmaskot. Bet divas maskas ar labākajiem šī vakara priekšnesumiem turpinās muzikālo sacensību un tad jau skatītāju rokās būs lemt par to, kura no maskām ir pelnījusi uzvaru.

Saistītās tēmas: Balss maskātv3

youtube icon
Abonēt youtube