Foto: Pixabay

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no 12. līdz 18.maijam sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

To, kas ir iecerēts tavā uzņēmējdarbībā, paveiksi pats, bez palīdzības un atbalsta no citiem cilvēkiem.  Lielākus tēriņus var radīt šķietami izdevīgās cenas un izpārdošanas akcijas. Kopīga došanās uz saviesīgiem pasākumiem attiecības padarīs daudz ciešākas un harmoniskākas.

Vērsis

Prieks, ko gūsi radot svētkus un labsajūtu citiem,  piepildīs tevi ar milzu enerģiju. Būsi atsaucīgs attiecībā uz jaunām peļņas iespējām un metīsies iekšā izaicinājumos, kas būtībā tev nav raksturīgi. Mīlestības meklētājiem ir gaidāma patīkama iepazīšanās kādā saviesīgā pasākumā.

Dvīņi

Ar lielāku pārliecību par sevi ķeries klāt darbu plānošanai. Esi prātīgs, neskrien notikumiem pa priekšu un izzini visas nianses saistībā ar likumiem. Nav vēlams aizdot lielākas naudas summas pat labi pazīstamiem draugiem, jo nāksies ilgāk gaidīt savu naudu atpakaļ.

Vēzis

Ļaujoties riskam un nezināmajam, tu diezgan īsā laika posmā sasniegsi iecerētos mērķus karjerā.  Tiks izvērtētas peļņas iespējas, kas saistītas ar nesen izskanējušo piedāvājumu.  Pavisam drīz arī tavā ikdienā iemājos kāds romantisks stāsts.

Lauva

Nopietnāk pievēršoties savas uzņēmējdarbības pilnveidošanai iepazīsi vēl nebijušas nianses biznesa specifikā. Pat, ja būsi nonācis šaubu ēnā, tu saņemsies un tiksi ar visu galā. Prieku un gandarījumu raisošs būs ieguldījums sadzīves un interjera elementu iegādē.

Jaunava

Mainoties tavai vērtību sistēmai un piedzīvojot transformāciju  iekšējās izjūtās par darbu, šī sajūta mudinās izdarīt izvēli un mainīt vidi, kur tu jau ilgstoši nejūties labi.  Tiks saskatītas labākas izaugsmes iespējas. Papildu izdevumi būs saistīti ar sadzīviska rakstura jautājumiem.

Svari

Pārmaiņas profesionālajā darbībā nāks par labu tavai pašsajūtai. Sarežģījušos situāciju ar komandas un kolektīva biedriem nebūs viegli atrisināt.  Pievērs uzmanību savām rakstura iezīmēm. Viss tas, kas ir radījis aizvainojumu, lai paliek pagātnē.

Skorpions

Izaugsmes iespējas esošajā profesijā un varbūt pat darba vietā. Veiksmīgi noritēs plānotās mācības, kas būs vērtīgs ieguvums nākotnē. Piekrītot jauniem pienākumiem, nenožēlosi to ne mirkli. Veiksmīgs būs darījums, kas saistīts ar nekustamā īpašuma pirkšanu vai pārdošanu.

Strēlnieks

Klāt nākušie pienākumi disciplinēs tevi un norūdīs tavu raksturu. Piedalīšanās vēl nebijušos projektos ļaus pielietot savas zināšanas, kuras esi jau apguvis. Veiksmīgs ieguldījums būs saistīts ar tavu attīstīšanos profesionālajā jomā. Pietaupi savus resursus kaut kam vērtīgākam.

Mežāzis

Labsajūta par paveikto motivēs spert plašāku soli nākotnē.  Darbu apjoms  tiks palielināts, tāpēc nāksies izvērtēt to, kur tu tērē savu enerģiju. Pavisam drīz, no kāda tev zināma cilvēka puses tiks piedāvāta labu pelņu nesoša sadarbība. Izvairies no neplānotiem pirkumiem.

Ūdensvīrs

Situācijas darbā, ko būs radījuši kolēģi, var izsist tevi no līdzsvara un saplānotā darbu ritējuma. Saglabā vēsu prātu un līdzsvaru savās emocijās. Var nākties ieviest korekcijas pienākumos. Priecēs nelielas naudas summas ieguvums loterijas veidā! Atceries, ka tu pats radi savu laimi.

Zivis

Pārsteidzošs piedāvājums pavērs vēl nebijušas iespējas profesionālajā izaugsmē. Slavas brīžus piedzīvosi kādā pasākumā. Ienākumu apjoms radīs iespēju, lai tu beidzot varētu piepildīt kādu no saviem sapņiem. Tiks apsvērta doma par īpašuma iegādi. Mīlestības sajūtas pārkāps visas prāta robežas. Mīlēt ir skaisti!

Lasiet arī: Maija Rozīte-Krištopane par skolas gadiem: Bija pasmagi, mani nepieņēma

youtube icon
Abonēt youtube