Publicitātes foto

Svinot Mātes dienu, mēs uzsveram mammu spēku, neatlaidību un nebeidzamās rūpes, vienlaikus apbrīnojot citas mātes, kā piemēram, iecienītā seriāla ”Grejas anatomija” aktrises, kuras ir lieliskas ne tikai ekrānā, bet arī ārpus tā, vēsta kanāls ”FOX Life”.

Mirandas Beilijas zaudējums un jaunā cerība

Viena no nedaudzajām “Grejas anatomijas” varonēm, kura joprojām redzama seriālā, ir Miranda Beilija. Viņa bija precējusies ar Takeru Džonsu un kopā viņi dāvāja dzīvību dēlam, kuru nosauca par Viljamu Džordžu Beiliju Džonu.

16.sezonā Miranda, kas tolaik bija šķīrusies no Takera un satikās ar citu vīrieti, uzzināja par neplānoti iestājušos grūtniecību. Par nožēlu, šo bērnu viņa zaudēja. Taču vēlāk Miranda pieņēma aizgādībā bērnu, kurš bija palicis bez vecākiem.

Aktrisei Čandrai Vilsonei reālajā dzīvē ir trīs, nu jau pieauguši bērni – divas meitas un dēls. Kopā ar savu vīru aktrise laulībā ir jau vairāk nekā trīsdesmit gadu. Viņu attiecības ir spilgts piemērs tam, kā turēties kopā pāri jebkādām dzīves grūtībām.

Meredita Grejas bērni ekrānā un ārpus tā 

Seriāla galvenā varone Meredita Greja 19. sezonu garumā piedzīvoja teju visas iespējamās dzīves situācijas un par māti kļuva trīs reizes. Savu vecāko meitu Zolu viņa kopā ar vīru Dereku adoptēja, kad meitenīte bija tikai sešus mēnešus jauna.

Tieši Zola bija papildu iemesls, lai Dereks  beidzot bildinātu Mereditu. Proti, tas notika īsi pēc tam, kad, aizpildot adopcijai nepieciešamos dokumentus, Dereks un Meredita saņēma jautājumu par ģimenes stāvokli.

Zolai, ka nāk no Āfrikas valsts Malāvi, bija uzstādīta smaga diagnoze – muguras smadzeņu trūce.  Vēlāk Mereditai un Derekam piedzima dēls, kuru nosauca par Beiliju Dereku, savukārt jaunākā meita, kas nosaukta par godu Mereditas mammai Elisai, piedzima Bostonā jau pēc sava tēva, Dereka, nāves.

Tāpat kā varone, kuru viņa attēlojusi 19. sēriju garumā, arī reālajā dzīvē Elena Pompeo ir trīs bērnu māmiņa. Aktrisei un viņas vīram Krisam Aiverijam ir divas meitas – Stella un Sienna, kā arī dēls Īlajs. Pirmo bērnu aktrise iznēsāja pati, taču jaunākie nākuši pasaulē ar surogātmātes starpniecību.

Dakteres Altmanes mīlas trīsstūri

Kimas Reiveres atveidoto kardioķirurģi Tediju Altmani “Grejas anatomijas” skatītāji pazīst kopš seriāla sestās sezonas, taču pastāvīgi viņa ir redzama epizodēs kopš 15. sezonas. Tedijai seriālā ir sarežģīta mīlas dzīve un vairākkārt viņa nonākusi mīlas trīsstūros. Vēlāk arī atklājās, ka viņa patiesībā ir biseksuāle un beigu beigās viņa nodibināja attiecības ar sievieti.

Tedijai ir meita Alisone no attiecībām ar Ovenu Hantu, kā arī audžudēls Leo. Meita savu vārdu ieguvusi par godu Tedijas bijušai draudzenei, kas gāja bojā 2001. gada teroraktos Ņujorkā.

Ārpus ekrāna aktrise ir precējusies ar producentu Manuelu Baueru un kopā viņi audzina divus dēlus.

Adoptēja mirušās pacientes meitu

Džo jeb Džozefīne Vilsone bija precējusies ar dakteri Aleksu Karevu. Viņas bērna stāsts ir skaudrāks – viņa adoptēja savas mirušās pacientes meitu, Lunu. Adoptētais bērns piedzima priekšlaicīgi un drīz pēc nākšanas pasaulē bija spiests pavadīt krietnu laiku pie plaušu ventilācijas aparātiem.

Mazajai Lunai bija nepieciešama arī sarežģīta operācija. Kamēr mediķi cīnījās par meitenītes dzīvību, nomira viņas bioloģiskā māte. Pēc vēl vienas veiksmīgas operācijas, Džo beidzot varēja Lunu izrakstīt no slimnīcas un aizvest mājās, uzaudzinot kā savu bērnu.

Britu aktrise Kamila Ladingtone, kura atveido Džo, ir precējusies ar kolēģi aktieri Metu Alanu. Viņiem ir divi kopīgi bērni – dēls un meita.

Dereka māsas grūtais lēmums

Ar Dereka Šeparda jaunāko māsu, Amēliju, skatītāji iepazinās vēl no “Grejas anatomijas” atvasinātajā seriālā “‘Private Practice” (“Privātā prakse”). Arī Amēlija negaidīti palika stāvokli, taču jau grūtniecības laikā kļuva zināms, ka retas ģenētiskas saslimšanas dēļ bērniņš piedzims bez smadzenēm. Tomēr topošā mamma nolēma viņu iznēsāt, lai ziedotu orgānus tiem, kam tie nepieciešami.

Jau no desmitās sezonas Amēlija ir “Grejas anatomijas” aktieru sastāva daļa. Sešpadsmitās sezonas finālā viņai piedzimst dēls, kuru nosauca par Skautu Dereku Šepardu Linkolnu. Nākamas sezonas beigās viņa noraida bērna tēva bildinājumu.

Lasiet arī: VIDEO | Neizdevušos attiecību muzejs un citi dīvainākie muzeji pasaulē

Ārpus ekrāna aktrise Katerīna Skorsone (Caterina Scorsone) ir māte trīs bērniem. Viņas jaunākā atvase, meita Ārvena, piedzima 2020. gadā. Aktrisei ir arī divas vecākās meitas – Elīza un Paloma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Caterina Scorsone (@caterinascorsone)

Saistītās tēmas: Elena PompeoGrejas anatomijaMeredita Greja

youtube icon
Abonēt youtube