Foto izgūts no Instagram @miksozolins

Apprecējies 39 gadus vecais režisors Miks Ozoliņš, kuram tās ir pirmās laulības. Viņa izredzētā ir leģendārā Latvijas basketbolista Ivara Žvīgura meita Ivonna, kura ir Mārupes vīriešu frizētavas “HH Barber shop” meistare, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Miks ar Ivonnu iepazinās aizvadītā gada novembrī, bet jau februārī abi devās pie Mika uz ASV, kur nesen Lasvegasā apprecējušies.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miks Ozolins (@miksozolins)

Ozoliņam, kurš pērn Latvijā nosvinēja savu 39. dzimšanas dienu, tās ir pirmās laulības. “Četrdesmit gados vīrietim taču pienāk kāda robeža dzīvē, pie kuras nonākot ir jāpieņem svarīgi lēmumi. Esmu priecīgs, ka Miks beidzot ir apprecējies, turklāt viņi ar Ivoonu izskatījās ļoti saticīgs pāris,” žurnālam stāsta Mika tēvs Māris Ozoliņš.

Mikam aiz muguras ir iespaidīga attiecību pieredze, tāpēc viņš pats sevi pozicionējis kā attiecību ekspertu un pirms pusgada laida klajā savu grāmatu “1001 guru”.

Grāmata ir veltīta tam, lai noskaidrotu, ko nozīmē mīlēt par daudz, kāpēc sievietes tā dara, kur viņas to iemācījušās un kā mainīt savu mīlestību. Miks Ozoliņš pilnīgi atklāti analizē savā notikumiem bagātajā dzīvē pieredzēto, lai sievietēm palīdzētu saprast vīriešus un vīriešiem – sievietes. “1001 guru” tiek aprakstītas gan romantiskās attiecības un vienas nakts sakari, gan attiecības ar vecākiem un draugiem, attiecību pacēlumi un kritumi, kā arī tiem sekojošie jaunie pacēlumi. Autors atklāj sevi gan dzīves visproblemātiskākajās situācijās, gan spējā pārvarēt grūtības un virzīties uz priekšu un augšu ne vien ārišķīgi vīrišķīgi, bet arī garīgi dziļi.

Svarīgākais, ka, lasot grāmatu, ir apjaušams, kā mainās autora uztvere un attieksme par dzīvi un attiecībām, sirdī ienāk jaunas un līdz šim neatklātas un nepazinātas vērtības, par kurām iepriekš autoram nebija ne jausmas.

Daudzas lietas, kas kādreiz likās izcilas, tiek izmestas atmiņu krātuvē, kā mazsvarīgas dzīves epizodes.

Miks Ozoliņš atklāj: “Grāmata ir par patiesākajiem un labākajiem dzīves skolotājiem. Uzskatu, ka jebkurš cilvēks, kurš atstāj dzīvē kādu nozīmīgu emociju buķeti vai notikumu virkni neatkarīgi no pazīšanās ilguma, ir kā skolotājs. Bērni vecākiem un vecāki bērniem, vīri sievām un otrādi. Tas ir attiecināms arī uz “neizdevušos” romantisko attiecību dalībniekiem, tas attiecas uz visu, no kā varam mācīties, augt un gūt pieredzi. Ir ļoti grūti, ka kāds no cilvēkiem, ar ko saikne bijusi īpaši spēcīga, aiziet no tavas dzīves, pārtraucot attiecības vai aizejot aizsaulē, taču tad, kad katrs spēj izrauties no smago emociju apātijas un paraudzīties uz šīm “nokalpojušajām” vai “sevi un otru piepildījušajām” attiecībām no malas, ir iespējams saprast, kāda mācība no konkrētā cilvēka ienākšanas dzīvē ir gūta. Esmu tik tiešām pateicīgs visiem dzīvē sastaptajiem cilvēkiem un izdzīvotajiem notikumiem, kas mani veidojuši par to, kas es esmu. Vēlos ar to dalīties, jo es būšu priecīgs, ka katra lasītāja, lasītājs paņems no grāmatas kādu atziņu, kuru izmantos tālākajā dzīves ceļā.”

Grāmatas saturs ir visnotaļ provokatīvs, jo grāmatā minēti nemainīti konkrētu cilvēku vārdi un daudzi dzīvē bijuši un esoši notikumi. Tajos piedalās vairākas grāmatā minētās Mika vētrainās dzīves un uzdzīves partneres.

Lasiet arī: Komponista Kalniņa bijusī sieva: Imants bija no alkohola atkarīgs

Tā ir milzīga pateicība visiem sastaptajiem cilvēkiem neatkarīgi no savstarpējā naida, iekāres vai mīlestības. Mūsdienās daudzi meklē skolotājus atšķirīgās reliģijās un dažādās valstīs, bet saskatīt guru savā blakus esošajā mīļotajā cilvēkā vai notikumā var ne katrs.

Saistītās tēmas: laulībasMiks Ozoliņš

youtube icon
Abonēt youtube