Elīna Gluzunova. Foto: Ekrānšāviņš no Youtube @Elīna Gluzunova – Ezers

Aizvadītajā nedēļā ar izdevumu “Kas Jauns sazinājies kāds lasītājs, kas gan vēlējās palikt anonīms, bet apgalvoja, ka Artjoms Gluzunovs vienā no Rīgas tirdzniecības centru kafejnīcām ir ticies ar kādu sievieti, kas nebūt nav viņa dzīvesbiedre Elīna.

Aculiecinieks pastāstīja, ka skatās un seko līdzi televīzijas šova “Ģimene burkā notikumiem, tāpēc uzreiz esot atpazinis pie blakusgaldiņa ēdošo Artjomu Gluzunovu, kas bija ieradies uz randiņu. Jo esot bijis nepārprotami skaidrs, ka tā vis nav oficiāla vai darījuma rakstura, bet gan privāta tikšanās, uz kurn Artjoms atnācis ar ziediem. Pāris kopīgi ieturējis maltīti, Artjoms pasniedzis noslēpumainajai pavadonei ziedus. Atvadoties viņš visu kafejnīcā esošo ļaužu priekšā samīļojis savu pavadoni un noteicis, ka tad jau līdz nākamai tikšanās reizei, raksta žurnāls.

Elīna Gluzunova sarunā ar “Kas Jauns atklāj, ka ir lietas kursā par to, ka dzīvesbiedrs viņai aiz muguras iepazinies un meklējis tikšanos ar kādu citu sievieti. Dziedātāja teic, ka viņai nav pieņemama šāda dzīvesbiedra rīcība, tāpēc ierosinājusi šķiršanos. “Jau sen zinu, ka vīrs sarakstās ar citu sievieti, man tas nav nekas jauns. Mēs guļam katrs savā istabā. Vienīgi, ja ir kāds akūts jautājums saistībā ar bērniem, tikai tad sarunājamies. Man jau sen bija aizdomas, jo nav jau pirmā reize, kad viņš tā rīkojies,” pastāsta Elīna.

Vaicāta, vai dziedātāja domā pievērt acis uz notiekošo un saglabāt attiecības, jo šajā pavasarī taču Artjoms bija pārliecināts, ka vasarā beidzot varētu oficiāli apprecēties ar savu bērnu mammu, viņa nosaka, ka vēlas pārtraukt abu attiecības un šķirties.

“Mūs nekas nesaista, kā tukša vieta. Es vēlos palikt ar bērniem dzīvoklī, un Artjoms lai dodas prom. Taču tā vienmēr ir bijis, ka viņš nevēlas iet prom, jo viņam ir ērti. Man liekas, viņš grib dzīvot dubultu dzīvi, justies kā Kazanova. Es vairs nevēlos to visu paciest – gan viņa attieksmi pret mani, gan melus –, bet sākt dzīvot normālu dzīvi. Visai ģimenei būs labāk, ja mēs dzīvosim šķirti,” tā Elīna.

Jau 2022. gada sākumā Elīnas un Artjoma attiecībās pēc astoņu gadu kopdzīves iestājās krīze. Kādu laiku pat pāris dzīvoja šķirti.  Tāpat savulaik atklājās, ka Artjoms pirms desmit gadiem, kad vēl nebija saticis Elīnu, bija reģistrējis laulību ar taizemieti, ar ko iepazinies masāžas laikā. Tā kā šī laulība nebija oficiāli šķirta, Artjoms nevarēja precēt Elīnu, raksta izdevums.

Lasiet arī: Dienasgaismu ieraudzījusi Zanes Daudziņas dienasgrāmata Mans kara gads

Arī Artjoms Gluzunovs pāra šķiršanās laikā nāca klajā ar saviem paziņojumiem par attiecību aizkulisēm. Viņš esot krāpis dzīvesbiedri – attiecību laikā ļāvies sānsolim un meklējis mierinājumu citas sievietes sabiedrībā. Tas esot bijis tilcai viens sānsolis. “Es negāju pa kreisi, es meklēju mierinājumu,” savu rīcību skaidroja Artjoms, saucot to par nejaušu gadījumu.

youtube icon
Abonēt youtube