Foto: Pixabay

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no 26. maija līdz 1. jūnijam sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Darba pienākumu apjoms ir jāuztver kā likteņa uzliktais pārbaudījums, cik lielu slodzi tu vari izturēt. Veiksmīgs būs ieguldījums nekustamajā īpašumā vai arī esošās dzīves vietas pilnveidošanā. Finansiālā situācija būs tik patīkama, ka spēsi piepildīt savus sapnīšus.

Vērsis

Atzinība no augstākstāvošo puses ļaus censties vēl vairāk, vēl pašpārliecinātāk. Lielāku peļņu nesošs būs iepriekš veiktais ieguldījums savā uzņēmējdarbībā. Prieku sagādās kāds pirkums, kas būs kā dāvana sev. Attiecībās radušās līdzšinējās sīkās nesaskaņas tiks aizmirstas un piedotas.

Dvīņi

Veicamie darbi straujākiem soļiem ritēs uz priekšu. Patīkamas ziņas tiks saņemtas par kādu iepriekš nolūkotu vakanci. Lielāks izdevumu apjoms būs saistīts ar vēlmēm, taču ne tik daudz ar vajadzībām. Dzimšanas dienas svinības arī radīs manāmu robiņu tavā naudas makā.

Vēzis

Tava centība, spīts un neatlaidība diezgan ātrā laikā ļaus sasniegt iecerētās virsotnes profesionālajā darbībā.  Daudz spēka nāksies ieguldīt kādas savas idejas realizēšanā un attīstīšanā. Kāds patīkams notikums ģimenē jūsu savienību padarīs vēl ciešāku.

Lauva

Būsi atvērts un atsaucīgs attiecībā uz jaunām iespējām savā profesijā. Tiks pielietotas  uzkrātās prasmes, kas tiešā veidā ir saistītas ar tavu pamatprofesiju. Izvēlies darīt to, kas rada prieku! Labs būs ieguldījums savas personiskās izaugsmes, pašizaugsmes nodarbībās.

Jaunava

Nelielas pārmaiņas darba vidē nāks par labu tavai izaugsmei profesionālajā darbībā nākotnē. Pirms kāda brīža izveidotās attiecības piepildīs tevi ar prieka izjūtu. Būsi patīkamu komplimentu ieskauts. Atšķetinot sīkās domstarpības, taps skaidra attiecību nākotne.

Svari

Papildus ienākumus radīs jauna sadarbība, kas būs kā milzīgs atspēriena punkts tavā nākotnes profesijā. Taču diezgan lielu tēriņu apjoms būs saistīts ar plānoto atpūtas braucienu uz ārzemēm.  Tiks nolīdzināti visi asumi savstarpējās attiecībās, īpaši tie, kas saistīti ar naudu.

Skorpions

Patiecoties savam veikumam, būsi pamanīts sociālajos tīklos. Komplimenti un atzinība no līdzcilvēku puses vairos pārliecību par sevi. Veiksmīgs laiks profesionālajā jomā ļaus izvirzīt turpmākos mērķus. Gandarījumu nesošs būs ieguvums no kādas iepriekšējas darbības.

Strēlnieks

Aktivitātes sociālajās platformās manāmi ietekmēs tavu reputāciju. Labas sadarbības iespējas tiks saņemtas no kāda sena paziņas. Paceļot augstāku maksu par savu piedāvāto pakalpojumu, tāpat gandarījuma nebūs. Nauda nāks par tavu prasmi komunicēt ar klientiem un ieguldītajiem resursiem.

Mežāzis

Lielāku uzmanību ir ieteicams pievērst saņemtajai informācijai. Patīkamas ziņas tiks saņemtas par gaidāmo atalgojumu. Izvairies aizdot naudu tuviniekiem un paziņām. Attiecībās saviesīgu pasākumu apmeklēšana būs vislabākā vieta, kur satikt kādu.

Ūdensvīrs

Vizuālas pārmaiņas ierastajā darba vidē tev nāks par labu. Var nākties mainīt ierasto darba vidi un pievērst uzmanību niansēm. Prātā ienāks žilbinoša ideja, kā nopelnīt vairāk. Sadzīvē izvērtē rūpīgāk, par ko esi gatavs un ir vērts maksāt un par ko ne.

Zivis

Ar milzīgu vēlmi darboties spēsi paveikt iecerēto un pat ķerties klāt jauniem projektiem. Ir iespējams saņemt labu darba piedāvājumu, kas veicinās izaugsmes iespējas. Pielikums pie algas ļaus sajusties patiesi novērtētam. Nāksies izdarīt izvēli, kas būs saistīta ar esošajām partnerattiecībām.

Lasiet arī: FOTO | Pieaugušo rotaļlieta «ar sprāgstvielu pēdām» – propagandiste Simonjana saņem aizdomīgu sūtījumu

youtube icon
Abonēt youtube