Margarita Simonjana. Foto: Ekrānšāviņš no Youtube @Между нами

Krievijas propagandiste un “Russia Today” redaktore Margarita Simonjana paziņojusi, ka viņai atsūtīta “sprāgstvielu paciņa”, ziņo Unian.

Vietnē “Telegram” Simonjana pasūdzējusies par viņai piesūtītu aizdomīgu paciņu, norādot, ka tā ir “ar sprāgstvielu pēdām”, līdz ar to pārbaudei piesaistīta policija.

“Paka ir no Honkongas. Tajā nebija sprāgstvielu. Toties izrādījās lūk, kas. Saka, ka tā ir kāda “vibrolode” seksuāliem piedzīvojumiem. Man savukārt tas izskatās pēc kaut kāda penāļa.  Mana dzīve kļūst arvien aizraujošāka,” raksta Simonjana.

Kā zināms, šā gada 6. maijā eksplodēja propagandista Zahara Prilepina automašīna. Pats terorists izdzīvoja un veiksmīgi pārcieta vairākas operācijas.

Savukārt aprīlī Sanktpēterburgā tika uzspridzināts rašistu “militārais blogeris” Vladlens Tatarskis, kurš vairākkārt aicinājis iznīcināt ukraiņu nāciju. Sprādziens noticis vienā no “Vagner” īpašnieka Jevgeņija Prigožina restorāniem, kurā blogerim bija tikšanās ar saviem atbalstītājiem.

Lasiet arī: «Apžēlojaties!» – Rosļikovs sevi nosauc par krieviski runājošu latvieti

Vēl pagājušā gada vasarā tēva automašīnā tika uzspridzināta propagandiste Darja Dugina, “krievu pasaules” ideologa meita. Visos gadījumos Krievija vainojusi ukraiņu diversantus, savukārt Kijeva vairākkārt noliegusi Kremļa apsūdzības.

Saistītās tēmas: Margarita Simonjana

youtube icon
Abonēt youtube