Glorija Grevcova. Foto: Reinis Inkēns, Saeima/Flickr

Skandalozā Saeimas deputāte Glorija Grevcova kļuvusi par politiskās partijas “Apvienība Jaunlatvieši” biedri. Politiskā spēka valdes loceklis ir Rūdolfs Brēmanis, ar kuru viņa, spriežot pēc publikācijām sociālajos tīklos un medijos, ir tuvos draugos.

“Ar šīs partijas dibinātājiem es sadarbojos jau labu laiku, un viņi sevi ir pierādījuši kā uzticami draugi un droši cīņu biedri, kas tāpat kā es, iestājās par visu Latvijas iedzīvotāju interesēm,” vietnē “Facebook” norāda Saeimas deputāte.

“Daudzus no šīs partijas biedriem es pazīstu pirms pati vēl biju sākusi savu politisko darbību. “Apvienība Jaunlatvieši” strauji attīstās. Tā īsā laikā ir paguvusi apvienot jau vairāk nekā 700 biedrus. Partijas mērķis ir izveidot Latviju par skaistu zemi, kurā vēlas dzīvot un justies labi pilnīgi visi patriotiski noskaņotie iedzīvotāji – gan latvieši, gan mazākumtautību pārstāvji.  Mūsu valsts ekonomikai ir jākļūst neatkarīgākai, ārpolitikai nelokāmākai un iekšpolitikai vienotākai – tieši to paredz partijas “Apvienība Jaunlatvieši” programma, kuras realizēšanā un turpmākajā pilnveidošanā es centīšos būt noderīga ar savu ikdienas darbu Saeimā,” teikts politiķes izplatītajā paziņojumā.

Kā vēstīts, Grevcova jau kopš pagājušās vasaras ir ciešā draudzībā ar bijušo diplomātu un brunču mednieka slavu iemantojušo Rūdolfu Brēmani, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Brēmaņa biogrāfija ir skandālu caurvīta. Vispirms viņš uzmanības lokā nonāca ar savām mīlas dēkām, cenšoties savaldzināt vienu daiļavu pēc otras, dažreiz pat vairākas uzreiz. Pēc šķiršanās no sievas Gabrielas Brēmanis par savu pavadoni bija izvēlējies TV šova Latvijas princese dalībnieci, tad vairākkārt izgājis sabiedrībā ar dziedātāju Lieni Šomasi, līdz uzsācis attiecības ar aktrisi Agnesi Zeltiņu. Tās ilga trīs gadus un noslēdzās ar pamatīgiem skandāliem un pat tiesvedību, kad permanentā grima speciāliste Kristīne Deimone publiskoja Brēmaņa saraksti, kurā viņš, lai arī esot attiecībās ar Zeltiņu, izteica Deimonei tiešus intīmos piedāvājumus, solot viņu “kārtīgi izmīlēt”. Pēc tam Rūdolfa Brēmaņa vārds izskanēja daudz nopietnākos skandālos, šoreiz par Latvijas valsts apkrāpšanu, esot diplomātiskajā dienestā, vēsta žurnāls.

Beidzamajos gados Rūdolfs Brēmanis bijis viens no aktīvākajiem pretvakcinācijas protestu rīkotājiem, kā arī iesaistījās politikā, no partijas Katram un katrai saraksta cerot kļūt par Saeimas deputātu. Taču nekļuva. Toties Saeimā tika ievēlēta Stabilitātei! pārstāve Glorija Grevcova —  divu bērnu māte, kuras reputāciju uzreiz pēc ievēlēšanas parlamentā centās sagraut anonīmi “labdari”, sociālajos tīklos komentējot, ka “Latvijas parlamentā ir ievēlēta Rīgā leģendāra prostitūta”, raksta izdevums.

Priekšvēlēšanu laiks tad arī satuvināja Rūdolfu Brēmani un Gloriju Grevcovu. Viņi iepazinušies kādā antivakseru mītiņā, kur Brēmanis nointervējis Gloriju, un tā abu draudzība auga augumā. Viņi nekautrējās sociālajos tīklos publiskot fotogrāfijas un attēlus, kur redzami, kā kopā pusdieno, sporto, apmeklē dažādus pasākumus. Brēmanis bija arī aktīvākais Grevcovas aizstāvis viņas tiesvedības laikā. Abi arī tagad turpina iesaistīties visdažādākajās protesta akcijās, ziņo “Kas Jauns”.

Jau ziņots, ka 18.oktobrī Rīgas Austrumu prokuratūrā tika pieņemts lēmums par Grevcovas saukšanu pie kriminālatbildības par apzināti nepatiesu ziņu sniegšanu Centrālajai vēlēšanu komisijai.

Persona tiek apsūdzēta par to, ka viņa, būdama 14.Saeimas vēlēšanu deputāta kandidāte, izpildot Saeimas vēlēšanu likumā noteiktās prasības deputātu kandidātiem, aizpildīja un parakstīja anketu, kurā norādīja apzināti nepatiesas ziņas par savu darbavietu un izglītību. Parakstītos dokumentus viņas partijas priekšsēdētājs, neapzinoties, ka personas parakstītā anketa satur nepatiesas ziņas, iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā, informē prokuratūra.

Tā kā persona atteicās paust savu attieksmi par viņai izvirzīto apsūdzību, 21.oktobrī pieņemts lēmums par krimināllietas nodošanu izskatīšanai Rīgas pilsētas tiesai.

Personai piemēroti drošības līdzekļi, kuri nav saistīti ar brīvības atņemšanu, proti, dzīvesvietas maiņas paziņošana un aizliegums izbraukt no valsts.

Par šāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu personu var sodīt ar īslaicīgu brīvības atņemšanu no 15 dienām līdz trīs mēnešiem, sabiedrisko darbu no 40 līdz 280 stundām vai naudas sodu līdz 100 Latvijas Republikā noteikto minimālo mēnešalgu apmērā.

Grevcova norādījusi, ka ir padomniece kokapstrādes uzņēmumā SIA DOLO, lai gan patiesībā tur strādājusi pavisam īsu brīdi, turklāt kā palīgstrādniece.

“Taisnība ir tāda, ka viņa strādāja no 2013.gada maija līdz 2014.gada augustam. Man bija liels šoks, ka cilvēks, kurš ir strādājis par palīgstrādnieku, norāda – padomnieks. [Jums vispār ir šāds amats uzņēmumā? – red.] Nē, nē, mēs esam mežizstrādes un saimnieciskās darbības uzņēmums, nav tāda ne štata, nekā cita,” raidījumam TV3 Ziņas norāda SIA Dolo pārstāve Kristīna Lapsa.

Uzņēmums gan Grevcovai, gan partijai aicināja šo informāciju izņemt, taču tas nenotika. Melots tādēļ, ka citas oficiālas darbavietas viņai nav bijis. Ņemot vērā soctīklu aktīvistes slavu, visnepatīkamākais ir, ka uzņēmumu tagad sasaista ar prokremliski noskaņotu cilvēku, vēsta raidījums.

Lasiet arī: Rīgas reģionā atgriežas 1 000. remigrants – latviete, kura ražo saldumus no kukaiņu pulvera

Centrālās vēlēšanu komisijas pieejamā informācija liecina, ka Grevcova dzimusi 1988.gadā, dzīvo Ropažu novadā, un viņai ir augstākā izglītība – Latvijas Sporta akadēmijā iegūta pedagoga specialitāte. Izrādās, Grevcova melojusi arī par iegūto izglītību.

Tikmēr plašāka sabiedrība Grevcovu pazīst kā videoblogeri un tiktokeri, kā arī internetā daudz tiek runāts par viņu kā intīmo pakalpojumu sniedzēju.

youtube icon
Abonēt youtube