Dmitrijs Medvedevs. Foto: Совет Федерации/Flickr

Krievijas Federācijas Drošības padomes vadītāja vietnieks, eksprezidents Dmitrijs Medvedevs izcēlies ar kārtējo histērisko paziņojumu. Šoreiz viņš izteicies, ka Krievija jebkuru Apvienotās Karalistes amatpersonu var izskatīt kā likumīgu militāru mērķi.

Par to ziņots Medvedeva “Twitter” kontā, kur viņš komentējis Lielbritānijas ārlietu ministra Džeimsa Kleverlija teikto, ka Ukrainai ir tiesības pielietot spēku ārpus tās robežām savai aizsardzībai, lai grautu Krievijas Federācijas agresijas spējas, vēsta Unian.

Pēc Medvedeva domām, Lielbritānija “vispārēji atzīto starptautisko tiesību ietvaros, kas regulē mūsdienu karadarbību”, var tikt kvalificēta kā valsts, kas atrodas karastāvoklī ar Krieviju.

“Šodien Lielbritānija darbojas kā Ukrainas sabiedrotā, sniedzot tai militāru palīdzību tehnikas un speciālistu veidā, tas ir, de facto veic nepieteiktu karu pret Krieviju. Šajā gadījumā jebkura no tās amatpersonām (gan militārā, gan civilā, kas sniedz savu ieguldījumu karā) var tikt uzskatīta par leģitīmu militāru mērķi,» norāda Medvedevs.

Bijušais Krievijas prezidents ne reizi vien izcēlies ar saviem naidīgajiem un absurdajiem komentāriem un ierakstiem vietnē “Telegram” un citos sociālajos tīklos.  Tā, piemēram, iepriekš viņš aicinājis  fiziski likvidēt Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, bet poļus “iznīdēt kā žurkas”.

Lasiet arī: Sipeniece – Gavare: Analizēšanas spējas plašām tautas masām vēl nav dotas

Arvien biežāk tiek runāts par viņa pārlieku lielo aizraušanos ar grādīgajiem dzērieniem, un, iespējams, viņu vairs neuztver nopietni pat pašreizējais Kremļa saimnieks Vladimirs Putins. Tā, atbilstoši “Generall SVR” ziņotajam, kādā no pēdējām Drošības padomes sēdēm, kas norisinājušās attālināti tiešsaistē, Medvedevs atslēgts no video konferences, tikko bija pienākusi viņa kārta runāt. Tāpat izskanējis, ka Medvedevs nav iekļauts to cilvēku vidū, kuri dotos Putinam līdzi uz bunkuru kodolkara gadījumā.

Saistītās tēmas: Dmitrijs Medvedevskarš UkraināLielbritānija

youtube icon
Abonēt youtube