Foto: Pexels

Ukrainas kara beigām ir divi scenāriji. Viens no tiem paredz, ka karadarbība tiks pārtraukta tūlīt pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina nāves, norāda ukraiņu astrologs Vlads Ross.

“Ļoti labvēlīgs brīdis viņa slepkavībai ir saulgriežu nakts, kad Marss savienosies ar Mēnesi Putina nāves mājā. Ideāli ir veikt rituālu slepkavību no 21. līdz 22. jūnijam. Tas ir optimistiskākais notikumu attīstības scenārijs,” intervijā Unian saka Ross.

Tomēr, pēc viņa teiktā, pastāv arī pesimistiskais scenārijs. Šajā gadījumā jāgaida galma apvērsums.

16. maijā laimes un veiksmes planēta Jupiters iegāja Ukrainas zīmē – Vērsī. Kā saka Ross, tas negatīvi ietekmēs Krieviju. Iepriekšējo reizi, kad Jupiters atradās Vērša zīmē, nomira Josifs Staļins. Ar tādu pašu debesu kombināciju tika “noņemts” Ņikita Hruščovs. Pēc astrologa teiktā, bijis daudz līdzīgu situāciju, kad Krievijas armija tika sakauta šādā planētu izkārtojumā.

Lasiet arī: RD piešķirs naudas balvas atsevišķiem hokeja un 3×3 basketbola izlašu sportistiem

“Ukrainai tas nozīmē, ka notiks Krievijas karaspēka izvešana no mūsu teritorijām. Labākajā gadījumā tas notiks līdz 2023.gada oktobrim-novembrim, sliktākajā – līdz 2024.gada maijam,” piebilst astrologs.

Saistītās tēmas: Vlads Ross

youtube icon
Abonēt youtube