Foto: Valsts policija/Flickr

Ārstniecības iestādē Slimnīcas ielā Ogrē ceturtdien, 8. jūnijā, vienā no palātām aizdegusies gulta un apģērbs uz cilvēka. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informāciju par to saņēma plkst.22.10.

Tā kā bija izveidojies sadūmojums, daļa pacientu no ēkas trešā stāva jau bija evakuējušies paši saviem spēkiem, bet daļu evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Pēc tam tika izvēdinātas telpas un cilvēki varēja šajās telpās atgriezties, informē VUGD.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 8.jūnija plkst.6.30 līdz 9.jūnija plkst.6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 58 izsaukumus – 28 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā četrus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst.19.49 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Negadījumā cieta viens cilvēks, kuru ugunsdzēsēji glābēji nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Tika atvienotas automašīnas akumulatora klemmes un plkst.20.46 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst.10.39 VUGD saņēma informāciju, ka Lietuvas šosejā Jelgavā no transportlīdzeklī novietota 1 m3 konteinera noplūst ķīmiska viela, iespējams, slāpekļskābe. Ugunsdzēsēji glābēji veica pasākumus, lai novērstu vielas tālāku noplūdi apkārtējā vidē – apturēja noplūdi un daļu vielas no bojātā konteinera pārsūknēja citos konteineros. Notikuma vietā ieradās speciālisti, kas neitralizēja apkārtējā vidē jau noplūdušo vielu un atbilstošā tvertnē pārsūknēja atlikušo vielu. Notikuma vietā strādāja arī Valsts vides dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Jelgavas pašvaldības policijas un Valsts policijas pārstāvji. Ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā noslēdza plkst.13.49.

Lasiet arī: Astrologs nosauc datumu, kad varētu nomirt Krievijas diktators

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega garāžas ārsiena, nojume, vieglās automašīnas, malka, meža zemsedze, koki, siena ruļļi, astoņos gadījumos sausā zāle, zaru kaudze, papeļu pūkas, septiņos gadījumos atkritumi.

Saistītās tēmas: Ogres slimnīcaVIGD

youtube icon
Abonēt youtube