Foto: Pexels

Algotņu grupējuma “Vagner” īpašnieka Jevgeņija Prigožina gājiens uz Maskavu bijis mēģinājums reālam apvērsumam Krievijā, kas varētu notikt jau pavisam drīz, prognozē ukraiņu astrologs Vlads Ross.

Astrologs norāda, ka Prigožins devies atpakaļ, jo tika draudēts nogalināt viņa meitu. Viņaprāt, apvērsums Krievijā jārīko cilvēkam, kurš ne no kā nebaidās un kuram nav vājo vietu, ziņo Unian.

“Varu teikt, ka Prigožina kampaņa pret Maskavu ir mēģinājums. Īsts apvērsums agresorvalstī var notikt jau augustā, kad Marss šķērsos Saturnu, planētu, kas kontrolē [Krievijas prezidenta Vladimira] Putina veselību. Tas ir, jau vasaras beigās vai agrā rudenī Putinam var pienākt gals. Turklāt Krievijas Federācijā var sākties nemieri, jo Putins vēlas nospiest “kodolpogu”,” norāda Ross.

Turklāt Ross ir pārliecināts, ka Krievija drīzumā “sabruks pa daļām” un tāda valsts vairs nepastāvēs.

“Putins ieies vēsturē kā pēdējais Krievijas vadītājs, jo šīs valsts vairs nebūs. Turklāt to ietekmēs arī Plutons Ūdensvīrā. Viņš vienmēr ir solidārs ar katastrofu šai valstij,” piebilst astrologs.

Līdzīgu nākotni pareģojis arī Finks 

Līdzīgu iznākumu savulaik pareģojis slavenais gaišreģis Eižens Finks; „Kā reiz sabruka cariskā Krievija, tā sabruks komunistu Krievija.  Tas tāpēc, ka krievs vienmēr bijis tautu slepkava un zaglis,”

“Krievu komunisms ir iznīcinājis miljoniem nevainīgu cilvēku, un visa pasaule runās, cik milzīgi šie upuri bijuši,” teikts Finka pareģojumos par Krieviju no rīdzinieka Andreja Čanguļa atmiņām, kas publicētas avīzē Nacionālā Neatkarība 1993.gada 7.-13.aprīlī.

Tiek norādīts, ka Finks vairākkārt runāja tieši par Krievijas nākotni. „Tu pats redzēsi – varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš. Tautas, kas tajā un ap to dzīvo, tikko tiks brīvas, tā saplēsīs Krieviju gabalos! Tautas, kas bijušas zem Krievijas jūga, kolīdz tās mazliet nostiprinās pašas savu iekšējo varu, trieks krievus ārā no savām zemēm. Un viņi to būs pelnījuši. Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad, meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli,” pareģojis Finks.

Tāpat viņam pieder šāds paredzējums: „Es redzu, ka Maskava nogrims… Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku ies bojā…”.

Finks (1885 – 1958) ir slavenākais Latvijas pareģis, kurš pareģojis ne vien paša atgriešanos no izsūtījuma Sibīrijā un nāves dienu, bet arī daudz ko citu, kas ir piepildījies. Pie Finka vērsušies ļoti daudzi – gan vienkāršie ļaudis, gan bagātnieki, politiķi un pat ārvalstu sūtņi. Tā kā Finka pareģojumi nekad netika pierakstīti, saglabājušies tikai presē nodrukātie – regulāri tos publicējuši vairāki latviešu un krievu valodā iznākušie laikraksti. Skeptisks pret Finka spējām bijis preses karalienei un miljonārei Emīlijai Benjamiņai piederošais laikraksts “Jaunākās Ziņas” – iespējams, tāpēc, ka Finks savulaik viņai paredzējis nāvi milzīgā trūkumā (Benjamiņa patiešām nomira badā un nabadzībā lopu vagonā ceļā uz koncentrācijas nometni Sibīrijā).

Pie slavenākajiem pareģojumiem pieder arī Jāņa Čakstes otrreizējā pārvēlēšana par prezidentu un viņa nāves datums, kā arī Zigrīda Annas Meierovica bojāeja autokatastrofā. Finks aredzējis Musolīni nākšanu pie varas Itālijā, kā arī atentātu pret Musolīni.

Attiecībā uz Latviju, Finks pareģojis tās neatkarības atgūšanu gadā, kas rakstāms no abām pusēm vienādi (1991.gads), bet uzplaukumu laikā, kad valsti vadīs sieviete.

Kā vēstīts, naktī uz 24. jūniju Prigožins pavēlēja “Vagner” karaspēkam virzīties uz Maskavu.  No rīta notika kaujas starp Krievijas bruņotajiem spēkiem un “Vagner” algotņiem Rostovas un Voroņežas apgabalos, bet pēc tam sekoja diktatora Vladimira Putina uzruna, kurā viņš nosauca Prigožinu par nodevēju. Pēc sarunām ar Baltkrievijas līderi Aleksandru Lukašenko Prigožins nolēma dumpi pārtraukt un lika saviem algotņiem atgriezties lauka nometnēs.

Lasiet arī: VIDEO | No okeāna dzīlēm izceļ zemūdenes Titan atlūzas

Kā zināms, “Vagner” vadītājs Prigožins vairākkārt kritizējis Krievijas aizsardzības ministru Sergeju Šoigu un apsūdzējis viņu par apzinātu munīcijas nedošanu “Vagner” algotņiem. Jūnija sākumā Prigožins ziņoja, ka Krievijas karaspēks apšaudījis vagneriešu grupu, kad tā atstāja Bahmutu, kā arī mīnēja viņu evakuācijas ceļus. Tāpat Prigožins pauda viedokli, ka karš Ukrainā ir vajadzīgs, lai Šoigu saņemtu maršala pakāpi. Viņš arī apsūdzējis Šoigu “krievu tautas genocīdā”.

youtube icon
Abonēt youtube