Publicitātes foto

Latvijā uzsākta jauna kriminālkomēdijas seriāla “Produkts” filmēšana, kurā galvu reibinoši notikumi tiks pasniegti sirreālā realitātē.

Tā galvenais režisors Alberts Viegliņš un producents Kristians Alhimionoks ir veidojuši seriālus “Lielie Muļķi”, “Viss Norm”, “Jaunais Norm”, kas ieguvuši plašu jauniešu atzinību.

Gaidāmajā kino darbā lomās iejutušies Diāna Krista Stafecka, Toms Harjo, Henrijs Arājs, Telma Auziņa, Sanda Dejus, Markus Riva, Dante Pecolli un citi. Pie skatītājiem izklaides platformā Tet TV+ seriāls nonāks šī gada nogalē.

Seriāls ir par notikumu, ko piedzīvo Marija. Viņa strādā ikdienišķu un vienmuļu darbu Āzijas preču noliktavā. Līdz vienu dienu viņas redzes lokā nonāk vairākas kastes ar produktu, kas izmainīs visu viņas dzīvi uz visiem laikiem.

“Seriāla aktieru ansamblis galvenokārt balstīts uz talantīgajiem jaunajiem, kā arī pieredzes bagātajiem profesionālajiem aktieriem, taču neizpalikt arī bez kādas pārsteiguma lomas ar sabiedrībā zināmu personu piedalīšanos,” par seriāla spilgto lomu atveidotājiem saka Alberts Viegliņš. “Esmu pārliecināts, ka pēc seriāla noskatīšanās paliks jautri pavadīta laika sajūta, tas būs visnotaļ izklaidējošs un garšīgs TV produkts, kas ietērpts pikantā humora mērcītē un ar kuru noteikti gribēsies dalīties arī ar draugiem un kolēģiem,” turpina Alberts.

Lasiet arī: VIDEO | Sandas Dejus sapnis – filmā notēlot spēcīgu liktenīgo sievieti

Galvenajās lomās: Valmieras Drāmas teātra aktrise Diāna Krista Stafecka, “Bezvēsts pazudušās” viens no galvenajiem aktieriem Henrijs Arājs, filmas “Sēklis” un Jaunā Rīgas teātra aktieris Toms Harjo, aktrise Telma Auziņa. Epizodiskās lomās Sanda Dejus, Ilze Pukinska, Dante Pecolli, Marija Grauba, Markus Riva un citi. Režisors – Alberts Viegliņš. Producents – Kristians Alhimionoks. Scenārija autors – Artūrs Dīcis. Mūzikas autors – Kristaps Strūbergs. Operators – Mārtiņš Jansons.

youtube icon
Abonēt youtube