Kristaps Zutis. Foto: Instagram @alfijs

Īpašniece ēkai Pierīgā, kurā savulaik dzīvoja gan bokseris Kristaps Zutis, gan viņa draudzene tiktokere, influencere Elīna Pakalne, nav mierā ar saviem nomniekiem, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Ēkas saimniece noslēgusi telpu nomas līgumu ar Pakalnes dibināto firmu SIA “B Team Production”, kas ir spēkā no 2022. gada 15. novembra līdz šā gada 15. novembrim. “Tas, kā šajā mājā dzīvo Elīna un Kristaps, bija redzams šovā “Slavenības. Bez filtra”. Viņi visu laiku kavēja maksājumus. Tie par nomu un komunālajiem pakalpojumiem jāveic mēneša pirmajā datumā, bet tagad es viņiem devu laiku nomaksāt nomu un komunālos pakalpojumus par pagājušo mēnesi līdz 19. septembrim,” stāsta mājas īpašniece Vineta. Tas nav noticis un 20.septembrī viņa no Elīnas saņēmusi ziņu: “Labrīt, jāsāk šis rīts ar jums nepatīkamām ziņām, ka vairs nevaru atļauties nomāt šo māju.” Elīnai radušās problēmas ar uzņēmuma uzturēšanu un viņa līdz 1.oktobrim grasās māju atbrīvot, vēsta izdevums.

“Viņiem aizrakstīju, ka atslēgšu ūdeni. Ar mani ir noslēgts nevis īres, bet gan telpu nomas līgums, tāpēc drīkstu to darīt. Vēlreiz aicināju – samaksājiet rēķinu! Elīna atbildēja – ja šantažēšu, nemaksāšu neko! Ja prasība maksāt rēķinu ir šantāža, tad šis ir nekaunības kalngals,” izdevumam stāsta saimniece, piebilstot, ka parāds tuvojoties 2000 eiro.

“Pats Zutis man teica, ka prasīja lielāku naudu par dalību šovā, bet viņiem atteica,” saka ēkas saimniece, uzskatot, ka šikais dzīvesveids, kādu pāris demonstrē TV ekrānos, neatbilst realitātei.

“Ja kompānija, ar kuru noslēgts telpu nomas līgums, tiks likvidēta, tad šo naudu vispār nevarēšu dabūt. Tāpēc vienīgais, ko varēju darīt, bija – atslēgt ūdeni,” izdevumam stāsta ēkas saimniece, pēc kuras domām nomnieki arī nav pietiekami labi rūpējušies par viņas īpašumu, jo “māja bija jauna, bet tagad tur izskatās briesmīgi”, arī zāle izaugusi līdz ceļiem, lai gan pārim tika iedots zāles pļāvējs.

Vineta gribot brīdināt citus, turklāt arī viņai ir jākļūst par parādnieci, ja nauda netiek saņemta laikā, jo māja ir iegādāta kredītā, un Vinetai nākas aizņemties, lai to segtu. “Zutis man jau iepriekš ir pārmetis – kā es uzdrošinoties prasīt samaksu? Viņš neesot īstais, ar kuru vajadzētu strīdēties. Ja pieprasīšana maksāt rēķinus ir strīdēšanās, tad kļūst kaut kā jocīgi, ļoti nepatīkami,” žurnālam “Privātā Dzīve” teic ēkas īpašniece.

Zuša draudzene Elīna par saimnieces rīcību, atslēdzot ūdeni, vērsusies policijā, un arī Zutis apgalvo, ka parāds nesasniedzot 2000 eiro, kā teic saimniece. “Nauda par mēnesi ir 1097 eiro plus komunālie. Samaksāts nav tikai par šo – septembra – mēnesi. Par iepriekšējiem mēnešiem rēķini ir samaksāti. Esam iemaksājuši arī drošības naudu,” stāsta Zutis. Pēc viņa teiktā, pirmā konfliktsituācija ar saimnieci bija jau tad, kad mājā dzīvoja arī viņš un tur nestrādāja granulu katls, un saimniece uzskatījusi, ka 193 eiro lielās izmaksas par granulu katla remontu jāveic viņiem. Asāki konflikti sākušies, kad Zutim, pēc saimnieces domām, bija jānovērš mājas trūkumi. “Māja uzbūvēta nekvalitatīvi, jūk un brūk kopā. Vārti krīt ārā, jumts tek. Jumtu solīja salabot pavasarī, tad – vasarā, bet tas netika darīts. Izkritušo vārtu dēļ Elīna reiz pat nokavēja filmēšanu,” tā žurnālam stāsta Zutis, piebilstot, ka savus vārdus var apliecināt ar dokumentiem, bildēm, video un sarakstēm ar saimnieci.

Lasiet arī: «Stulbas nācijas pasaulē nav vajadzīgas» – Jaunlatvijas dibinātājs sanikno ar viedokli par karu Ukrainā

Saistītās tēmas: Elīna PakalneKristaps Zutismāja

youtube icon
Abonēt youtube