Vladimirs Putins. Foto; Instagram @russian_kremlin

Ir daudz spekulāciju par Krievijas diktatora Vladimira Putina nāvi –daži astroloģijas eksperti uzskata, ka viņš jau ir tuvu savam pēdējam elpas vilcienam, savukārt citi saka, ka viņa nāve zvaigžņu kartēs vēl nav redzama. Tikmēr ekstrasenss Romāns Šeptickis ir pārliecināts, ka īstais Putins jau sen ir miris, un viņa vietā mums tiek rādīti dubultnieki.

“Es uzskatu, ka īsts Putins nomira pirms vairāk nekā astoņiem gadiem. Tagad viņa vietā mēs redzam viņa dubultniekus. Es nezinu, kad viņi mirs,” intervijā Unian atzīmējis Šeptickis.

Viņš piebildis, ka šobrīd dienas kārtībā ir Krievijas Federācijas sabrukšana. Tikai pēc tam, pēc ekstrasensa domām, būs kāda jēga. “Ir svarīgi, lai tiktu iznīcināta visa “putleriskā” sistēma. Pūšana un sairšana jau notiek. Oktobra gaitā šis process vēl vairāk pastiprināsies,” piebilda ekstrasenss.

Atbilstoši viņa prognozei, karš Ukrainā turpināsies vēl 1-2 gadus, taču nemierīgi būs līdz 2027. gadam. “Mums jāsaprot, ka karš var būt politisks, ekonomisks… Respektīvi, tas var būt dažāds.  Bet es uzskatu, ka tieši akūtā stadija beigsies agrāk,” domā ekstrasenss.

Kā ziņots, Ukrainas militārajā izlūkdienestā ir pārliecināti, ka Krievijas diktatoram Vladimiram Putinam ir vēzis. Aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītājs Kirils Budanovs intervijā telekanālam ABC News paudis cerību, ka Kremļa diktators drīz mirs, turklāt jau pirms kara beigām.

“Viņš ir slims ilgu, ļoti ilgu laiku,” sacīja Budanovs, atbildot uz žurnālista jautājumu, vai Putins nav slims.

Runājot par Putina slimību, izlūkdienesta pārstāvis teica, ka tas ir vēzis: “Mēs to vienkārši zinām – no cilvēkiem, avotiem, kas ir tuvi Krievijas Federācijas diktatoram.”

Uz žurnālista precizējošu jautājumu, kad, viņaprāt, mirs Krievijas diktators, viņš teica: “Es domāju, ka ļoti drīz. Es ceru.”

Budanovs ir pārliecināts, ka karam ir jābeidzas pirms Putina nāves.

Iepriekš Krievijas politologs un apskatnieks Valērijs Solovejs izteicās, ka Kremļa diktatora Vladimira Putina veselība “strauji pasliktinās” un viņš cieš no vairākām slimībām, vēsta Unian.

Pēc eksperta domām, Putinam ir vairākas diagnozes, jo īpaši onkoloģija ļoti smagā stadijā un psihiskas problēmas.

Arī Ukrainas Prezidenta kancelejas padomnieks Oleksijs Arestovičs norādījis, ka pilnīgi noteikti zina, ka  Putinam ir vēzis.

Runas par Putina dažādajām kaitēm un slikto veselības stāvokli klīst jau labu laiku.

Jau pērn – Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam viesojoties Teherānā – kāds turku žurnālists ievērojis, ka krievu līderim nekustas labā roka – rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas.

Tāpat pērnā gada aprīlī internetā parādījās video, kurā redzams, ka Putins, tiekoties ar Krievijas aizsardzības ministru Sergeju Šoigu, ar rokām ieķēries galdā. Ekstremitātes labāk nofiksēt, ja viena roka nezina, ko dara otra, teikts projekta “1+1” sižetā “Matrjoškas slepenā dzīve”.

“Paskatieties uz viņa labo roku, tā vienmēr ir piespiesta rumpim, atsevišķos video redzams, ka prezidents it kā speciāli viņu piespiež. Kopumā rodas iespaids, ka ekstremitāte nedzīvi nokarājas,” norāda projekta autori.

Žurnālisti piebilst, ka jūlija beigās publicētajā video redzams, kā Putins ar kreiso roku atvairījis odu, lai gan knislis bija nosēdies viņam uz labās auss.

Lasiet arī: Atkal Jānis! Šovu zvaigznei Agritai Bindrei jaunas attiecības

“Acīmredzot, Putina roka, tāpat kā “Lada Kaļina”, ne vienmēr ir iedarbināma,” norāda sižeta autori.

Putina nedienas ar roku no 8.10 minūtes:

Iepriekš daudzi bija ievērojuši, ka Putins klibo. Virkne Rietumvalstu mediju un ekspertu ziņojuši, ka Putins ir slims. Tiek uzskatīts, ka Putinam ir vēzis, šizofrēnija, demence un Parkinsona slimība. Maija beigās parādījās ziņas, ka Putinam veikta operācija.

youtube icon
Abonēt youtube