Foto: Pexels

Horoskopu visām zodiaka zīmēm nedēļai no 27. oktobra līdz 2. novembrim sagatavojusi astroloģe Inita Dilāne.

Auns

Panākumi profesionālajā darbībā būs atkarīgi no tā, kas būs tavi darījumi partneri. Pieaugs arī sacensību spars attiecībā uz konkurentiem, kuri tiešā veidā izpaudīs savu esamību līdzīgā darbības jomā. Ienākumi no iepriekš veiktiem ieguldījumiem būs jūtami diezgan ātrā laikā.

Vērsis

Paplašināsi savu zināšanu klāstu ar kādu papildus izglītību. Darba braucieni sniegs iespēju izveidot darījumu kontaktus. Peļņas apjoms būs atkarīgs no darba kvalitātes un attieksmes pret veicamajiem pienākumiem. Jāizvairās no lielākiem tēriņiem pasākumu dēļ.

Dvīņi

Profesionālā joma būs tā, kur daudz sarunu raisīsies par tavu reputāciju un profesionalitāti.  Būsi drosmīgs ceļā uz izaicinājumiem un, iespējams, mainīsi to, kas vairs nesniedz prieku un gandarījuma sajūtu! Lielāku ienākumu apjoms būs gaidāms saistībā ar kādu no taviem hobijiem.

Vēzis

Pozitīvs skatījums uz pārmaiņām mudinās saņemties un veikt savus darba pienākums nedaudz citādāk. Tiks aktualizēts jautājums par tavas darbības veikšanai nepieciešamajiem dokumentiem. Attiecībās dažādā izpratne par materiālajām vērtībām var radīt nesaskaņas par dažu lietu iegādi.

Lauva

Veiksmīgs būs materiālais ieguldījums tavas profesionalitātes pilnveidošanā. Atrisināsies finansiāla rakstura jautājumi, kas jau kādu laiku radīja nemiera sajūtu tavā prātā. Attiecībās izvairies no spraigām diskusijām par kādu nesenā pagātnē notikušu, bet joprojām aktuālu notikumu.

Jaunava

Ilgstošas sadarbības rezultātā tev var tikt piedāvāta iespēja pakāpties augstāk savā meistarībā. Ieteicams būt prātīgākam un neļauties spontāniem tēriņiem, kas tādas mirkļa vājības vien būs. Saudzē savus resursus.  Papildu ikmēneša ienākumiem tiks saņemts labums pateicības veidā.

Svari

Būs vēlēšanās mainīt savu esošo pozīciju un paraudzīties citā, labākā virzienā. Nogaidi, jo pavisam drīz tevi var uzrunāt kāds labs un daudzsološs piedāvājums, ko vēlams rūpīgi izvērtēt.  Sadzīves iekārtu iegāde liks iztērēt vairāk. Neuzķeries uz atlaižu piedāvājumiem!

Skorpions

Jaunas darba attiecības uzsākot, tiks prasīts diezgan daudz resursu, zināšanu un sakoncentrētas uzmanības. Saviesīgi pasākumi radīs diezgan lielus tēriņus. Būsi pārsteigts par kāda pakalpojuma sadārdzinājumu. Jubilāri! Atļaujiet sevi palutināt un nejūtaties nevienam par to parādā!

Strēlnieks

Veiksmīgi tiksi galā ar samilzušo pienākumu apjomu. Savukārt atvaļinājumā vai brīvlaikā esošajiem ir īstais brīdis atpūtai, lai ļautos piedzīvojumiem, ceļojumiem un izzinošiem pasākumiem. Esi uzmanīgs attiecībā uz piedāvājumiem investēt savus iekrājumus ārzemju bankās.

Mežāzis

Pārsteidzošs sadarbības piedāvājums ļaus tev pierādīt savu meistarību kā profesionālim savā jomā. Pārliecība par sevi radīs arī lielāku peļņas apjomu! Labi atalgotas tavas prasmes ļaus materializēt kādu no taviem sapņiem. Nav vēlams ieguldīt naudu transportlīdzeklī.

Ūdensvīrs

Piedāvājums no kāda senāka sadarbības partnera puses motivēs tevi pievērsties jaunam atzaram tavā uzņēmējdarbībā. Īstais laiks, lai viss tas, kas tika iepriekš projektēts un lolots, tiktu parādīts plašākam klientu lokam. Tavas zināšanas būs tavs vērtīgākais trumpis šonedēļ.

Zivis

Ieklausoties intuīcijā, tu spēsi sevi pasargāt no liekām drāmām attiecībās ar kolēģiem. Iesaistīšanās kādā radošā projektā sniegs tev iespējas gūt panākumus nākotnē. Tavs talants būs tavs peļņas avots. Nebaidies tērēt uz skaistām, tev nepieciešamām lietām un procedūrām.

Lasiet arī: Hermanis: Latvijai tuvojas tumši mākoņi. Un Latvija tam vispār nav gatava

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube