Stings. Foto: Instagram @theofficialsting

Leģendārais 17 “Grammy” balvu ieguvušais mākslinieks Stings nākamvasar, 10.jūnijā, ar īpašu koncertu “My Songs” uzstāsies Tartu Dziesmu svētku estrādē.

Šis ir mākslinieka pasaules koncertturnejas turpinājums, kas ir aizrāvis skatītājus visā pasaulē – Amerikā, Eiropā, Āzijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un Austrālijā. Koncerts ir daļa no Eiropas kultūras galvaspilsētas “Tartu 2024” programmas.

Stinga koncerts “My Songs” ir bagātīga un dinamiska lielāko hitu demonstrācija, kas aptver viņa spožo karjeru gan kā grupas “The Police” dalībniekam, gan kā solo māksliniekam. Pēc pārliecinoši veiksmīgās sešu vakaru koncertu sērijas prestižajā Londonas “Palladium”, “The Times” koncertprogrammu novērtēja kā “meistarklasi”, kritiķiem atzīmējot, ka “Stings joprojām ir nenoliedzami prasmīgs izpildītājs ar apzeltītu katalogu”. Koncertā ir dzirdami mākslinieka mūžīgie hiti kā “Fields of Gold”, “Roxanne”, “Every Breath You Take”, “Message in a Bottle” un neskaitāmas citas ikoniskas dziesmas. Šīs koncertturnejas laikā māksliniekam pievienosies roka ansamblis.

Lasiet arī: FOTO | Noslēdzas būvdarbi Rail Baltica integrēšanai Rīgas centrā

Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā pieejamas no 10.novembra plkst.10.00, informē  ”Positivus Press”. Tikai FBI un “Positivus” koncerta kluba biedri biļetes varēs iegādāties ātrāk, jau 8.novembrī plkst.10.00, izmantojot iepriekšpārdošanas kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: StingsTartu Dziesmu svētku estrāde

youtube icon
Abonēt youtube