Vladimirs Putins. Foto: Instagram @russian_kremlin

Krievijas prezidenta  Vladimira Putina dubultnieks saslimis –  sestdienas vakarā viņš sāka izjust pirmos simptomus, bet svētdien sajutās ievērojami sliktāk. Pret vakaru veikts Covid tests, kas bijis pozitīvs, vēsta “Telegram” kanāls “Generall SVR”, kas iepriekš izplatījis ziņas, ka Putins miris.

“Generall SVR” ir viens no noslēpumainākajiem “Telegram” kanāliem Krievijā, kas regulāri publicē informāciju par Putinu un viņam tuvāko cilvēku loku. Minētais kanāls arī izplatījis informāciju par Putina nedziedināmajām slimībām. Tiek uzskatīts, ka tas pieder bijušajam Ārējās izlūkošanas dienesta ģenerālim.

“Svētdienas vakarā nelielām iesnām un klepum pievienojās arī sāpes locītavās un temperatūra paaugstinājās, sasniedzot 38,8 grādus. Krievijas Federācijas Drošības padomes sekretāra Nikolaja Patruševa tuvākā loka cilvēki ir nopietni satraukti. Neskatoties uz to, ka dubultnieks ir jaunāks par nelaiķi Putinu, viņš nav jauns un ir riska grupā. Patruševam tik vērtīga aktīva kā prezidenta dubultnieks zaudēšana būtu līdzvērtīga varas zaudēšanai posmā, kad, šķiet, viss ir praktiski atgriezies savās sliedēs,” ziņo “Generall SVR”.

Kā vēsta minētais kanāls, tuvākajā laikā paredzēta plaša sanāksmju un pasākumu programma, tostarp ceļojums uz ārzemēm un pagaidām neviens nevēlas atcelt pasākumus ar “prezidenta” piedalīšanos, kas var izraisīt pārpratumu vilni, saasinot situāciju.

Vērts atzīmēt, ka sestdien dubultnieks piedalījās ziedu nolikšanā pie Miņina un Požarska pieminekļa, un, kamēr pārējie nolika ziedus, sarokojās ar patriarhu Kirilu, jau būdams slims, šādi, iespējams, varēdams arī viņu inficēt, ziņo kanāls.

“Kamēr dubultnieks sestdien nolika ziedus un inficēja patriarhu un sabiedrību ar Covid, daļa no mirušā Krievijas prezidenta Vladimira Putina bijušās svītas pulcējās uz viņa pieminēšanas pasākumu, kas ātri vien izvērtās par nākotnes plānu kalšanu,” raksta “Generall SVR”, piebilstot, ka proputiniskās elites pārstāvji pārāk neskumst un pat sūdzējās par dzīvās mūzikas trūkumu piemiņas pasākumā, būdami apmierināti ar pašreizējo situāciju.

Jau vēstīts, ka oktobra nogalē paklīdušas anonīmu “Telegram” kanālu izplatītas baumas, ka Putins ir miris un viņa vietā visus prezidenta pienākumus veic dubultnieks.

Lasiet ari: Lauztas kājas dēļ Kols plāno vērsties tiesā pret zinātnes centru Vizium

“Trešdienas, 26. oktobra pēcpusdienā Krievijas prezidenta Vladimira Putina veselības stāvoklis sāka strauji pasliktināties. Ap pulksten 20.00 pēc Maskavas laika dežūrārsti izsauca papildu ārstu brigādi, kas pēc ierašanās piecpadsmit minūšu laikā sāka prezidenta reanimāciju, līdz tam laikam Putina stāvoklis bija kļuvis kritisks. Plkst. 20.42 pēc Maskavas laika ārsti pārtrauca reanimāciju un konstatēja prezidenta nāvi,” iepriekš vēstīja “Telegram” kanāls “Generall SVR”.

“Sarunas par proputiniskās elites pārstāvju koalīcijas izveidi Nikolaja Patruševa vadībā ir gandrīz pabeigtas, lai saglabātu pašreizējo režīmu un izmantotu Putina dubultnieku prezidenta tēlā. Bet!!! Ja Putinam dzīvam esot, bez problēmām varēja izmantot dubultnieku, ārkārtējos gadījumos uzrādot īsto Putinu, tad pēc viņa (Putina) nāves jebkurš mēģinājums nodēvēt dubultnieku par prezidentu ir uzskatāms par valsts apvērsumu!” ziņoja “Generall SVR”.

Īsi pirms prezidenta nāves, kad jau bija skaidrs, ka viņš mirst, tika apsvērts variants Putinu ievietot medicīniski izraisītā komā, tādējādi saglabājot “svaigu līķi”, lai pēc tam, kad ir skaidri noteikts pēctecis un pārņemta vara, varētu sabiedrībai prezentēt “svaigi mirušo” Putinu, taču šis variants iestājušās nāves dēļ atkrīt, un šobrīd tiek lemts, kā rīkoties tālāk, vēstīja “Generall SVR”.

Iepriekš klīdušas baumas, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins reanimēts pēc tam, kad viņam svētdienas, 22. oktobra, vakarā apstājusies sirds. “Svētdien, 22. oktobrī, ap pulksten 21:05 pēc Maskavas laika rezidencē dežurējušie Krievijas prezidenta Vladimira Putina apsardzes darbinieki izdzirdēja troksni un skaņas, it kā kaut kas kristu, kas nāca no prezidenta guļamistabas. Divi drošības darbinieki nekavējoties iesteidzās prezidenta guļamistabā un ieraudzīja Putinu guļam uz grīdas blakus gultai un apgāztam galdiņam ar ēdienu un dzērienu. Iespējams, prezidents krītot atsitās pret galdu un traukiem, tos apgāžot, kas arī izraisīja minēto troksni. Putinu mocīja konvulsijas. Nekavējoties tika izsaukti mediķi, kuri dežurēja prezidenta dzīvesvietā un atradās vienā no blakus telpām. Ārsti veica reanimāciju, iepriekš konstatējot, ka prezidentam ir apstājusies sirds. Palīdzība sniegta laikus un Putins atguvis samaņu. Prezidents tika pārcelts uz īpaši aprīkotu istabiņu savā rezidencē, kur jau bija uzstādīta reanimācijai nepieciešamā medicīniskā iekārta, un ko var uzskatīt par reanimācijas nodaļu, kas aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Prezidenta stāvoklis ir stabilizējies un viņš atrodas pastāvīgā mediķu uzraudzībā,” iepriekš rakstīja minētais “Telegram” kanāls.

Lasiet arī: Patīkami pārsteigumi garantēti! Finanšu horoskops 2024. gadam

Šis “Telegram” kanāls jau iepriekš vēstījis, ka pēdējā laikā Putins reti kad personīgi piedalās oficiālos pasākumos, turklāt prezidenta sagatavošana tiem – mazgāšana, ķemmēšana, grimēšana, ģērbšanās un apavu uzvilkšana – sāk aizņemt arvien vairāk laika. Vienam no pēdējiem pasākumiem prezidents tika gatavots vairāk nekā trīs stundas. Prezidents jūtas slikti, zāles palīdz tikai nedaudz un visu sagatavošanās procedūru laikā viņam nepieciešams ik pa laikam atpūsties. Vairāk nekā trīs stundu pūliņu rezultātā “gurķītis” (kā apkalpotājs nesen ņirgājoties nosauca valsts vadītāju) ir vairāk vai mazāk gatavs sapulcei, ziņojis kanāls.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube