Foto: Jūrmalas valstspilsētas administrācija/Flickr

Tuvākajās dienās laika apstākļi saglabāsies rudenīgās noskaņās – palaikam uzlīs, gan naktīs, gan dienās gaisa temperatūra saglabāsies vienmērīga. Jaunnedēļ laika apstākļi pamainīsies, Latvijā pakāpeniski ieplūstot vēsākai gaisa masai no ziemeļiem.

No pirmdienas pamīšus ar lietu dažviet gaidāms slapjš sniegs, termometra stabiņš turpinās pazemināties – naktīs atsevišķos rajonos gaiss atdzisīs līdz -1…-3 grādiem, informē Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Piektdien, 10. novembrī, dažviet starp mākoņiem uzspīdēs saule. Naktī teritorijas lielākajā daļā līs, savukārt dienā nelieli īslaicīgi nokrišņi gaidāmi tikai jūras piekrastē. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš, kas nakts sākumā jūras piekrastē vēl būs brāzmains. Kā naktī, tā arī dienā termometra stabiņš saglabāsies +4…+9 grādu robežās. Darba nedēļa noslēgsies labvēlīgi ar 2.medicīnisko laika tipu.

Brīvdienas aizritēs pelēcīgas – laiks būs lielākoties mākoņains. Lāčplēša dienā lietus galvenokārt saglabāsies valsts rietumos, taču svētdien nokrišņi gaidāmi teju visā Latvijā.

Pūtīs lēns vējš, līdz ar to nakts stundās iespējama miglas, dūmakas veidošanās. Minimālā gaisa temperatūra naktīs un maksimālā gaisa temperatūra dienās būtiski nemainīsies un saglabāsies vienmērīga +3…+8 grādu robežās.

Jaunnedēļ Latvijā pakāpeniski ieplūdīs vēsāka gaisa masa no ziemeļiem, kas, mijiedarbojoties ar cikloniem, palaikam nesīs lietu, bet dažviet valsts austrumos arī kādu slapja sniega pārslu. Gaisa temperatūra lielākoties gaidāma +1…+6 grādi, taču jau naktī uz otrdienu un trešdienu dažviet termometra stabiņš varētu noslīdēt līdz 0…-2 grādiem. No nedēļas vidus, paaugstinoties spiedienam, laiks kļūs sausāks un termometra stabiņš turpinās slīdēt vēl zemāk.

Lasiet arī: Petraviča: ZZS piedāvā divām trūcīgām pensionārēm kļūt par lesbietēm

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube