Anita Muižniece. Foto: Valsts kanceleja/State Chancellery/Flickr

“Man sāk šķist, ka es vairs nekad nespēšu ar prieku klausīties Samantu Tīnu,” atzīst bijusī izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece, dusmojoties par savas kaimiņienes, dziedātājas Samantas Tīnas muzicēšanu un kāju rībināšanu vakaros.

Pagājušajā nedēļā pamatīga skaidrošanās par sadzīvi glaunajos dzīvokļos augstceltnē “Panorama Plaza” izvērtās eksministres un dziedātājas vidū. Ministre bija sašutusi, ka mūziķe ignorē daudzdzīvokļu mājas pārējos iemītniekus un vakaros muzicē, un nu jau savā mājoklī, iespējams, atklājusi deju studiju, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Jau pirms mēneša, 11.oktobrī, vietnē “X” bijusī ministre, toreiz vēl nesaucot vārdā grēkāzi, bija ierakstījusi: “Var saprast, ka, esot mūziķim, jādzied, kad ir iedvesma, bet vai tiešām vakars ir īstais laiks, kad daudzdzīvokļu mājā rībināt tā, ka lejasstāvā dzirdami visi dziesmu vārdi? Reiz jau pieklājīgi tika lūgts, skaidrojot, ka bērni iet gulēt. Ko darīt ar cienījamo mākslinieci?”

Tagad gan eksministre mūziķi sauc vārdā. “Besī! Jā, es tiešām esmu dusmīga par Samantas Tīnas trokšņošanu, jo tas vairs nav izturami!” žurnālam atzīst triju bērnu māmiņa Muižniece. Jua kopš maija viņa ir projektu vadītāja privātskolā “Patnis”, un tagad kļuvusi par privātskolas “Kultūras Patnis” direktori. Augustā pārcēlusies uz darbavietai netālo dzīvokli “Panorama Plaza”, un tā ir sanācis, ka tieši virs viņas dzīvo Samanta Tīna. “It kā jau viss saprotams. Jauns cilvēks. Neesmu gan interesējusies, bet bērnu droši vien nav. Un man jau šķiet, ka gadījumā, ja pieklājīgi, kaimiņiem aprunājoties, risina kādas problēmas, tad taču gribētos tās atrisināt. Es it kā diezgan daudz varu paciest, bet ja deviņos, desmitos un arī vēlāk visu laiku ir pamatīgs troksnis, tad es rīkojos. Pats svarīgākais, ka reizēs, kad esmu runājusi, rezultāts ir bijis, bet īslaicīgs. Laikam aizmirstas. Man arī tas pacietības mērs taču var būt pilns,” norāda Muižniece.

Par to, ka Muižniece savas dusmas paudusi publiski vietnē “X”, sašutusi ir Samanta Tīna, kura šobrīd saņemot ziņas no daudziem par to, ka viņa ir “nelabs cilvēks, ļauns, šausmīgs, kas traucē citiem dzīvot”, vēsta izdevums. “Mūsu cienījamā bijusī ministres kundze šeit dzīvo neilgu laiku, un tiešām, man kādu vakaru dziedot, bija zvans pie durvīm. Viņa teica, ka bērniem jāiet gulēt, ka ir baigi skaļi, pēc kā arī reaģēju. Neatceros, vai nu es uzreiz pārtraucu mēģināt vai beidzu pusstundiņu vēlāk. Bet katrā gadījumā biju uz pusi klusāka. Arī citā reizē es reaģēju uz viņas lūgumiem,” izteikusies dziedātāja.

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 17. – 23. novembris

Pēc Muižnieces orrā tvīta, viņa pat nogāja līdz kaimiņienei. “Es, labu gribēdama, devos pie kaimiņienes, kurai ir pretenzijas, kurai ir jāizsaka savas sāpes plašsaziņas līdzekļos, mēģinot rast vidusceļu, par ko mēs varam vienoties. Viņa pateica – nē! Es gāju ar atvērtu sirdi, un nekas no tā neiznāca,” norāda Samanta Tīna, solot iespēju robežās būt klusāka.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube