Ivo Fomins. Foto: Ziedonis Safronovs

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins pēc vairāk nekā gada pārtraukuma publicē jaunu dziesmu un video – vārdus arī šoreiz rakstījis, teju visu Ivo iepriekšējo hitu līdzautors, Guntars Račs.

Dziesmas vārdu autors un Izdevniecības “MicRec” vadītājs Guntars Račs par jauno dziesmu saka: “Ceļš ir dzīve un dzīve ir ceļš. Jāiet tālāk un nav jābaidās no straujajiem pagriezieniem, kuros dzīve mūs laiku pa laikam izaicina. Tie var ievest grāvi, bet var arī uzvest augstā kalnā. Nepagriezīsies, neuzzināsi.”

“Mēs nezinām, kas mūs sagaida aiz katra nākamā pagrieziena. Reti kurš par to aizdomājas, jo daudz svarīgāk ir nepārstāt virzīties uz priekšu, uz savu izvēlēto mērķi. Tieši ceļš un virzība arī, iespējams, ir visas dzīves jēga. Par to ir jaunā dziesma un par to būs arī mans lielkoncerts Liepājā, kuram dots nosaukums “Mans ceļš”,” stāsta mūziķis.

Jauno dziesmu “Vēl viens pagrieziens” producējis Roberts Dinters un pats Ivo Fomins, bet skaņas gala miksu veidojis Jānis Narbuts. Ierakstā piedalījās: Ivo Fomins – balss, Roberts Dinters – ģitāra, taustiņi, Kristaps Eihvalds – bass, Ēriks Hanzovskis – bungas. Dziesmas video producēja “Dween Productions”.

Koncerts “Mans ceļš” norisināsies 2024. gada 9. martā un biļetes uz to jau ir piejamas. Koncertam pasūtīts īpaši jaudīgs skaņas un gaismu aprīkojums un tajā bez Ivo un viņa grupas piedalīsies arī īpašie viesi, cilvēki, kas Ivo karjerā spēlējuši īpašu lomu.

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 1. – 7. decembris

Papildus gaidāmajam lielkoncertam nākamā gada martā, vēl ir iespēja apmeklēt pēdējos Ivo Fomina sērijas “30 gadi uz skatuves koncertus”, kuri notiks 8. decembrī Talsos (izpārdots) un 21. decembrī Ogrē.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: Ivo FominsKoncerti

youtube icon
Abonēt youtube