Foto: Pexels

Enerģētiskajā plānā mēnesis būs diezgan jauks, decembra tēma būs saistīta ar piedzīvojumiem, kas ļaus pavērt plašāku apziņas loku, norāda astroloģe Inita Dilāne.

Decembris ir laiks, kad būs jūtama vēlēšanās pievērsties kādām garīgām praksēm, kas spēcinās gan gara spēku, gan rūdīs raksturu, gan mainīs vērtību sistēmu. Kā nu kuram! Atkarīgs no tā, kādā garīgās attīstības pakāpē šobrīd esi. Kāds pavisam noteikti priekšroku dos retrītam tepat Latvijā vai ārzemēs, kamēr citi mielosies ar pīrāgiem, kāpostiem un rasolu. Šajā mēnesī izkristalizēsies patiesās vērtības – īpaši tiem, kuri ir tikko kā uzsākuši savu ceļu garīgajā plānā, uzsver astroloģe.

Pēc viņas teiktā, līdz ar pirmo decembra dienu arī prāts darbosies ar milzu konkrētību un precizitāti. Būs viegli koncentrēties intelektuālā darba veicējiem, pētniekiem un tiem, kuri kaut ko plāno – savu budžetu, dāvanu sarakstu, veicamos darbus. Jaunu plānu izstrādei un jaunām mācībām mēneša pirmā puse ir lieliska!

Astroloģe norāda, ka 11., 12., 13. decembris var būt nedaudz vājāks enerģētiskajā plānā. Šajās dienās jaunus darbus un projektus nav vēlams uzsākt. Tieši pretēji, – ir jāsakārto un jāpabeidz visas vecās astes un jāsakārto viss tas, kas kārtojams, arī enerģētiski palaižot prom to, kas nomāc, rada smagumu fiziskajā plānā. Ģenerālā tīrīšana, atbrīvojoties no liekajām mantām un lietām, noziedojot tās kādam, kuram tās būtu vairāk noderīgas, būs pareizākā izvēle šajā mēnesī!

“Jāņem vērā, ka jauns mēness sāksies ar Merkura retrogrādu. Pilnīgi noteikti tas izspēlēs nevienu vien joku, esot atpakaļejošā pozīcijā, raugoties no Zemes. Merkura retrogāds būs no 13. decembra līdz 2. janvārim, taču fonā būs jūtams nedaudz ilgāk. Kā jau iepriekš esmu vēstījusi, šajā laikā var gadīties dažādas ķibeles tajās jomās, par ko tas atbild. Proti, komunikācijā, satiksmē, norunās, mācībās, elektroiekārtās, telefonos, datoros, arī eglīšu lampiņu virtenes sagādās pārsteigumus, un pārsteidzoši brīnumi būs atrodami pat dāvanās! Kā es vienmēr saku, ja uz šo visu paraugās kā uz piedzīvojumu, tad nekāda vaina! Taču, lai pašam būtu prieks par ieguldīto naudu jaunās sadzīves iekārtās, telefonos, elektroautomašīnās u.c. tehnikās (jo diezgan bieži cilvēka prātam rodas vēlme iegādāties ko jaunu tieši ap Ziemassvētkiem un Jauno gadu), nedariet to šajā laikā, bet gan decembra sākumā, līdz 10. decembrim. Pastāv risks, ka iegādātās dāvanas var neradīt prieku, būt ar defektu vai gluži vienkārši dāvanas saņēmējam tā nebūs vajadzīga. Pavēro, kur aizplūst tava nauda, un ieguldi to gudri! Kā arī aicinu padomāt par to, vai tu no sirds vēlies kādu apsveikt vai tas ir pienākuma dēļ, tāpēc, ka tā “vajag”, tā ir pieklājīgi. Dāvā tikai tad, kad vēlies kādu no sirds iepriecināt, pateikties kādam, jo tādā veidā tu pasaudzēsi savu enerģiju no nevajadzīga enerģijas zuduma. Katra tava negatīvā emocija, pukstēšana un iešana pret sevi, pret savu gribu un pret savu pārliecību, ātri vien nosēdina tavu “bateriju”!” skaidro astroloģe.

Ceļojuma biļešu iegādi, reģistrēšanos Jaungada svinībām un citiem pasākumiem, pat ja tie notiks tikai nākamajā gadā, arī ir vēlams paveikt jau tuvākajās nedēļās.

Nebrīnies, ka decembrī, īpaši pirms svētkiem un svētku laikā, emocionālais fons būs pārpratumiem caurvīts.  Taču, kā mēs zinām, arī klusēšana vai neatbildēšana uz ziņu ir reakcija, tamdēļ vien pārpratumi sasvstarpējās attiecībās ir garantēti tieši lakonisku atbilžu vai neatbildēšanas dēļ. Kādam pat piezagsies skopums tērēt, izdot, bet skopais vienmēr samaksā dubultā, tādā veidā par kaut ko neuzmanības dēļ pārmaksājot vai nopērkot kaut ko, kas izradīsies nederīgs. Laiks no 13. decembra līdz 2. janvārim ir skaists, kā pārsteigums tev – lielveikalā vai kādā pasākumā satiksi kādu ļoti, ļoti sen neredzētu cilvēku. Apsveiks svētkos tas, no kura pilnīgi nemaz negaidīji ziņu. Patīkamus un varbūt arī mazāk patīkamus pārsteigumus var sagādāt kāds cilvēks no pagātnes. Savukārt apzināti ieplānota atkalsatikšanās ar bijušajiem kursa biedriem, darba kolēģiem būs priecīgām emocijām un atmiņām piepildīta, prognozē astroloģe. Viņa iesaka: dodoties ceļā, rūpīgi pārbaudi, vai viss nepieciešamais ir paņemts līdzi, jo vismazākā, visneiedomājamākā, sīkākā nianse var pabojāt tavus plānus.

Tam visam pa vidu 27. decembrī tiks piedzīvots pilnmēness. Jau pēc 24., 25. decembra tas būs jūtams emocionālajā fonā. Tiks risinātas ģimeniskas situācijas. Kādam tā būs apvainošanās, nesagaidot to, uz ko ir cerējis. Senu aizvainojumu izcelšana Mēness gaismā arī būs aktuāla. Citam, gluži pretēji, šis būs sirsnīgs laiks kopā ar saviem mīļajiem. Atceries, ka viss notiek pēc karmiskajiem nopelniem. Ko esi sējis visu gadu, to nopļausi un gūsi augļus gada nogalē, teic astgroloģijas eksperte.

Lasiet arī: Vēl gigantiskāks! Putina jaunais galds izraisa smieklu vētru soctīklos

Romantiskajā plānā, laikā no 4. līdz 29. decembrim, būs vērojamas gan privātīpašnieciskuma tendences, gan greizsirdības uzplūdi. Tuvojoties gada nogalei un līdz pat 2024. gada janvāra sākumam būs jūtams pārpratumu samezglojums savstarpējā komunikācijā, līdzīgi, kā gada sākumā – par statusu, lomu un nozīmi viens otram. Tie pāri, kas šos jautājumus neatrisināja gada sākumā, gada nogalē atkal ar to var saskarties.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

 

youtube icon
Abonēt youtube