Kolāža. Foto: Aiga Rēdmane

Tuvojoties šā gada beigām, Latvijas lidsabiedrība airBaltic prezentē ikgadējo kalendāru nākamajam gadam. Jau tradicionāli modeles visiem 12 mēnešiem ir airBaltic darbinieces.

airBaltic 2024. gada kalendārs godina ievērojamas sievietes aviācijā, kuras ir piemērs daudzveidībai, spēkam un aizrautībai. Turklāt šis izdevums ir īpaši  veltīts airBaltic iedvesmojošajām sievietēm – no pilotēm un salona apkalpes līdz vadītājām un speciālistēm –, atspoguļojot plašās iespējas šajā nozarē. Lidojumā un uz zemes viņu inteliģence un apņēmība veicina lidsabiedrības izaugsmi, iemiesojot arī Come under Our Wing (Nāc zem mūsu spārna) filozofijas būtību – godināt ieguldījumu airBaltic pozitīvajā gaisotnē, iedrošinot ikvienu pacelties uz jaunām virsotnēm, informē aviokompānija.

Kalendāra fotogrāfijas iemūžinājusi Aiga Rēdmane, kura ar airBaltic sadarbojusies jau vairākus gadus. Aigas Rēdmanes asistents bija Ģirts Raģelis, modeļu stiliste – Līga Banga, bet par frizūrām un grimu bija atbildīgas mākslinieces Aija Ūdentiņa un Baiba Tiltiņa,

Ņemot vērā to, ka airBaltic ir Baltijas lidsabiedrība, kas savieno reģionu ar pasauli, visi dizaineri un zīmoli, kuru apģērbi kalendāra fotogrāfijās redzami, ir no Baltijas valstīm – PIXIE Won`t PlayLANGA.STUDIOUndress. Tāpat pārstāvēti tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Massimo DuttiThe Sea SilkAprangaIvo Nikkolo un Maje.

Lasiet arī: VIDEO | «Krišjānis lido» – radīta amizanta dziesmiņa par Kariņa privātajiem lidojumiem

Jaunos airBaltic sienas un galda kalendārus 2024. gadam ir iespējams iegādāties uzņēmuma biļešu kasē lidostā Rīga, kā arī lidsabiedrības mājaslapā.

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube