Foto: Instagram @citi_zeni

Ar tematisku un Ziemassvētkiem veltītu īsdziesmu “Tētiem nav lemts” grupa “Citi Zēni” piesaka savu pirmo lielformāta solo koncertu koncertzālē “Palladium” 2024.gada 9.martā.

Ziemassvētku laiks ir došanas laiks, tādēļ grupa “Citi Zēni” svētkos dāvina trīs īsdziesmas atbilstošās Ziemassvētku noskaņās. Pirmā no tām – “Tētiem nav lemts” satīriski saka paldies visiem tētiem, onkuļiem, vectēviem un citiem radiniekiem, kuri katru gadu upurē savu iespēju satikt Ziemassvētku vecīti, lai “piekārtotu garāžu” vai veiktu citus mājas darbus.

Koncerta ietvaros tiks atskaņoti gan grupas līdz šim lielākie hiti, gan arī pirmo reizi dzīvajā izpildījumā varēs dzirdēt dziesmas no gaidāmā otrā studijas albuma “Cits līmenis”, informē mūziķi.  Tas būs muzikāls un vizuāls piedzīvojums, kuru papildinās dejotāji, īpašs gaismu un video saturs, kā arī viesmākslinieku uzstāšanās.

Grupa “Citi Zēni” pārstāvējuši Latviju 66. Eirovīzijas dziesmu konkursā, ieguvuši vairākas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” kā arī 2022.gadā uzvarējuši latviešu pop un rok dziesmu aptaujā “Muzikālā Banka”. Grupas dziesma “Eat Your Salad” ir Latvijas vēsturē visvairāk atskaņotā popdziesma digitālajās straumēšanas platformās ar vairāk nekā 7,5 miljoniem klausījumu.

Grupas otrais studijas albums “Cits līmenis” gaidāms 2024.gada 1.februārī.

Lasiet arī: Popularitāti gūst influenceres Evelīnas Pārkeres izstrādāta iepazīšanās lietotne

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube