Foto: Pexels

Ja jau sen esi vēlējies mainīt darbu vai sapņo par paaugstinājumu, ir īstais laiks uzzināt, kādas perspektīvas zvaigznes tev sola 2024.gadā, vēsta Wday.

Auns

Sagatavojies, 2024. gads tev solās būt neticami produktīvs un veiksmīgs! No marta līdz aprīlim būs smagi jāstrādā, bet vasaras vidū pienāks laiks ievākt vērtīgos augļus: paaugstinājumu un algas pieaugumu. Augustā iespējami satricinājumi, bet  ar tiem tiksi galā. Centies nepievērst uzmanību skaudīgiem cilvēkiem un neiesaisties konfliktos. Strīdi neparādīs tevi labākajā gaismā vadības priekšā, kas nozīmē, ka pastāv liels risks zaudēt visu, ko esi ieguvis. No novembra līdz decembrim  karjera atkal ies uz augšu, tāpēc noteikti nebūs jāskaita dienas no algas līdz algai.

Vērsis

Nākamajā gadā tev būs visas iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, tāpēc centies pēc iespējas tās nepalaist garām. No marta līdz aprīlim un decembrī zvaigznes iesaka drosmīgi mesties jaunos projektos un izvirzīt sev šķietami neiespējamus uzdevumus. Galvenais, neaizmirsti saprātīgi pārvaldīt savu laiku, un tad viss noteikti izdosies. Tavi priekšnieki pamanīs tavus centienus un, visticamāk, piedāvās augstāku amatu un patīkamu piemaksu pie algas. Nav izslēgti arī izdevīgi komandējumi. Negaidi atlīdzību par savu darbu uzreiz — to var saņemt tikai pēc dažiem mēnešiem. Tāpat centies nodibināt attiecības ar kolēģiem – ar viņu palīdzību tu spēsi daudz vieglāk sasniegt savus mērķus.

Dvīņi

Nākamajā gadā tev būs daudz iespēju ātri un bez piepūles tikt pie naudas, taču zvaigznes brīdina: uzmanies no šiem ceļiem. Pretējā gadījumā ne tikai zaudēsi savas finansiālās rezerves, bet arī sabojāsi savu reputāciju. Koncentrējies uz savu ikdienas darbu un nebaidies uzņemties izaicinošus uzdevumus. Tavs radošums ļaus tos atrisināt bez piepūles, kas nepaliks nepamanīts vadībai. Tā noteikti atzīmēs visus tavus centienus un veicinās tavu pārcelšanu uz prestižāku amatu. Ja pēkšņi izlem veikt šādas izmaiņas, tad vislabvēlīgākie periodi darba maiņai ir no 7. marta līdz 31. martam un no 18. septembra līdz 13. oktobrim.

Vēzis

Tev ir divtik vai pat trīskārši paveicies! 2024. gada sākumā tavas zodiaka planētas mainīs savas pozīcijas – Saturns un Jupiters ieņems desmito māju, bet Saule un Marss ieņems sesto. Pateicoties tam, tu sajutīsi milzīgu spēka pieplūdumu un pat visgrūtākais darbs šķitīs neticami viegls. Dalies savās radošajās idejās ar priekšniecību – tev ir visas iespējas saņemt apstiprinājumu un atbalstu to īstenošanai. Pats galvenais, esi īpaši uzmanīgs pret saviem kolēģiem. Ne visi no viņiem būs patiesi priecīgi par tevi. Varbūt viņi sāks vēlēties tev kaitēt, nepadodies provokācijām.

Lauva

Ja jau sen sapņo par darba maiņu, tad gatavojies saņemt labu piedāvājumu. Ja domā par pārcelšanos, labāk piekrīti jaunam amatam pašreizējā uzņēmumā (labākais periods tam ir no 1.jūnija līdz 12.jūlijam). 2024. gada sākums tev būs patiesi veiksmīgs, tāpēc sakopo spēkus un pēc iespējas ātrāk sāc veidot savu dzīvi labāku. Viss būs stabili, nekādu acīmredzamu grūtību pie apvāršņa nav. Vienīgais, par ko tu varētu būt nedaudz noraizējies, ir augusts, kad izdegšanas iespēja būs lielāka nekā jebkad agrāk.

Jaunava

2023. gada beigas tev nebūs vieglas, un tu to skaidri saproti, jo darba uzdevumu skaits tikai pieaug, taču nepadodies, jo nākamā gada sākumā beidzot saņemsi pelnītu atlīdzību par pūlēm. No jūlija līdz augustam ir liela iespējamība tikt paaugstinātam darbā vai pārcelties uz kādu prestižāku nozari. Galvenais ir mēģināt savā priekā pārāk nelielīties kolēģu priekšā, jo skaudīgas mēles un šķībi skatieni nekad nevienam nav devuši neko labu. Tāpat dod priekšroku klusēt par saviem plāniem.

Svari

Vēlies atvērt jaunu uzņēmumu vai pilnībā mainīt darbības jomu? Lai ko arī tu izvēlētos, astrologi dod zaļo gaismu un apliecina, ka viss izdosies vislabākajā veidā. Nākamais gads būs labvēlīgs periods lielām pārmaiņām, un tavs dabiskais optimisms palīdzēs viegli iekarot jaunas virsotnes. Īpaši uzmanīgam jābūt no marta līdz aprīlim. Šajā periodā tev būs daudz uzdevumu un nestabils grafiks, kas mudinās domāt par darba maiņu. Kādu lēmumu pieņemt, ir atkarīgs no tevis. Zvaigznes iesaka vispirms rūpīgi izsvērt plusus un mīnusus. Labākais laiks jauniem projektiem ir no augusta līdz gada beigām, kad jebkuras pārmaiņas noritēs raiti un veiksmīgi.

Skorpions

Ja tevi moka doma par darba maiņu, labāk nesteidzies ar to. Astrologi neliedz apsvērt jaunus piedāvājumus, taču iesaka neskriet ar pieri sienā. Būtu labi, ja tev būtu rezerves variants vecajā darba veidā, ja jaunajā vietā viss nenotiek tā, kā cerēts, jo īpaši tāpēc, ka aprīlī iespējams paaugstinājums. Esi pacietīgs – tas ļoti noderēs. Nevajadzētu ļauties kolēģu provokācijām un ar viņiem iesaistīties konfliktos – tas noteikti ne pie kā laba nenovedīs. Koncentrē visu savu uzmanību uz darbu un būsi laimīgs.

Strēlnieks

Jautājumi “Ko es te vispār daru?” un “Vai es esmu savas pozīcijas cienīgs?” vajās Strēlniekus jaunā gada pirmajā mēnesī. Šāds pašapziņas un spēka trūkums parādīsies milzīgā darāmo darbu skaita dēļ. Visticamāk, tu vienkārši nevari darbus pabeigt laikā vai tādā kvalitātē, kā tu un priekšniecība vēlētos. Mēģini strukturēt darba uzdevumus un lūgt vadību uz laiku samazināt uzdevumu skaitu. Tādā veidā  dosi sev iespēju uzlādēties un ar jaunu sparu atgriezties normālā režīmā. Labākie mēneši tavai karjerai būs septembris, novembris un decembris. Saņemsi paaugstinājumu vai algas palielinājumu, kā arī uzlabosi attiecības ar kolēģiem.

Mežāzis

Gada sākumā Mežāži beidzot saņems kāroto atzinību no savas priekšniecības., kas novērtēs tavu darbu un atalgos par visiem taviem centieniem. Neapstājies un turpini rādīt augstāko klasi. Jauni uzdevumi nesagādās nepatikšanas (visticamāk, tu pat varēsi tos paveikt pirms termiņa), un bonuss nebūs ilgi jāgaida. Veiksmīgākais mēnesis būs novembris. Šajā periodā saņemsi algas pieaugumu, augstāku amatu vai sagaidīsi darba maiņu, kas veicinās turpmāko izaugsmi. Aprīlī un augustā vari plānot pārcelšanos vai atvērt savu uzņēmumu.

Ūdensvīrs

Gada sākumā tev būs smagi jāstrādā. No februāra līdz martam jutīsies kā noslīcis darba dokumentu purvā, taču nezaudē drosmi un pagaidi līdz jūlijam. Otrais vasaras mēnesis solās būt vislabvēlīgākais. Iegūsi savu sapņu amatu vai ievērojamu algas pieaugumu. Zvaigznes iesaka mainīt darbu no augusta līdz oktobrim. Nebaidies ienirt pilnīgi citā jomā. Astrologi garantē: pat šajā gadījumā gaida veiksme. Decembris būs veiksmīgākais un mierīgākais mēnesis karjeras jomā. Stress darbā beigsies un tavs grafiks kļūs stabilāks.

Zivis

Gūsi darba augļus no darba, pie kura smagi strādāts 2023. gadā. No janvāra līdz martam  iespējams paaugstinājums amatā, bet no marta līdz aprīlim – veiksmīga darba maiņa. No augusta līdz septembrim apsver iespēju doties komandējumā uz ārzemēm. Iespējams, šī ir tava iespēja uzlabot savas profesionālās prasmes un augt ne tikai karjerā. Centies līdz minimumam samazināt strīdus ar kolēģiem un nepiedalies tenkās. Pastāv liela iespēja, ka tavi vārdi tiks pārprasti, un tu parādīsieties sliktā gaismā, riskējot zaudēt savu grūti iegūto reputāciju.

Lasiet arī: VIDEO | Andrea Bočelli kopā ar bērniem iedziedājis Ziemassvētku dziesmu Let It Snow

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube