Samanta Tīna. Foto: Instagram @samantatina

Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā 29. decembrī salaulājusies pašmāju dziedātāja Samanta Tīna, par kuras kāzām zināja vien paši tuvākie.

Tīna, kura bija tērpusies garā sniegbaltā kāzu kleitā un plīvurā, uz baznīcu devusies ar baltu elektroauto “Tesla”, kuru stūrēja Latvijā zināmākais krišnaīts un vēdiskais filozofs Uģis Kuģis. Savulaik dziedātāja ar viņu iepazinās TV šovā “Četri uz koferiem”, un kopš tā laika viņus vieno cieša draudzība, vēsta “Privātā Dzīve”.

Tieši viņš dziedātāju iedvesmojis doties vēdiskā ceļojumā uz Indiju, kas kardināli mainīja dziedātājas uzskatus par dzīvi un pasaules redzējumu. Tagad Samanta ir bieža viešņa vēdiskās kultūras centrā “Bhakti”, un arī viņas kāzu tērpā bija redzami vēdiskās kultūras elementi – zaļas krāsas sari auduma gabals, ar ko bija rotājies arī Samantas topošais vīrs Artūrs, ar kuru dziedātāja iepazinusies internetā pirms došanās ceļojumā uz Indiju.

Abus laulāja mācītājs Mārtņš Burke-Burkevics.

Pēc svinīgās kāzu ceremonijas abus pie baznīcas gaidīja grezna kariete, ar ko viņi, slējoties no lietus zem baltiem lietussargiem, vizinājās pa Kuldīgas ielām.

Svinības turpinājās koncertzālē “Klavins Piano”, kur Samanta gada izskaņā atklāja savu akustisko koncertturneju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina)

Jau vēstīts, ka  Samanta Tīna saviem sekotājiem un faniem atklājusi, ka 30. augustā ir saderinājusies.

Dziedātāja vietnē “Instagram” publicējusi bildi, kurā redzama apskāvusies ar vīrieti un viņai pirkstā ir gredzens. Bildei dziedātāja pievienojusi parakstu: “Jā! 30.08. 2023”.

Dziedātājas sekotāji steiguši viņu apsveikt ar priecīgo notikumu, kā arī pauduši viedokli, ka Samantas Tīnas mīļotajam vīrietim ir ļoti paveicies. Tāpat fani gaidīs skaistas kāzu bildes.

“Stiprām, jaudīgām sievietēm ir grūti atrast līdzvērtīgu partneri.. Esmu tik priecīga par Tevi, ka esi atradusi savējo un viņš Tevi! Daudz laimes un stipru mīlestību jums!!!” dziedātājas ierakstu komentējusi vietnes lietotāja anitaintaite.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina)

Lasiet arī: Ieva Ilvesa zaudēs Igaunijas piešķirto «prezidenta sievas» kompensāciju

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube